Rozlosování a výsledky MSFL 2019/2020

1. kolo
neděle 04.08.2019, 17:00SK Uničov SK UničovVS.FC Fastav Zlín FC Fastav Zlín
neděle 04.08.2019, 17:00FC Odra Petřkovice FC Odra PetřkoviceVS.FC Slovan Rosice FC Slovan Rosice
neděle 04.08.2019, 17:00ČSK Uherský Brod ČSK Uherský BrodVS.FC Dolní Benešov FC Dolní Benešov
neděle 04.08.2019, 17:00SFK Nové Město na Moravě SFK Nové Město na MoravěVS.FC Baník Ostrava FC Baník Ostrava
neděle 04.08.2019, 17:001. SC Znojmo FK 1. SC Znojmo FKVS.FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí
neděle 04.08.2019, 17:001. FC Slovácko 1. FC SlováckoVS.SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříž
neděle 04.08.2019, 17:00FC Hlučín FC HlučínVS.FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice
neděle 04.08.2019, 17:00MFK Frýdek - Místek MFK Frýdek - MístekVS.SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc
neděle 04.08.2019, 17:00FK Blansko FK BlanskoVS.MFK Vyškov MFK Vyškov

2. kolo
neděle 11.08.2019, 17:00FC Dolní Benešov FC Dolní BenešovVS.SK Uničov SK Uničov
neděle 11.08.2019, 17:00SK Sigma Olomouc SK Sigma OlomoucVS.1. FC Slovácko 1. FC Slovácko
neděle 11.08.2019, 17:00FC Hlučín FC HlučínVS.FC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovice
neděle 11.08.2019, 17:00SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia KroměřížVS.1. SC Znojmo FK 1. SC Znojmo FK
neděle 11.08.2019, 17:00FC Baník Ostrava FC Baník OstravaVS.FK Blansko FK Blansko
neděle 11.08.2019, 17:00FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria OtrokoviceVS.MFK Vyškov MFK Vyškov
neděle 11.08.2019, 17:00FC Slovan Rosice FC Slovan RosiceVS.MFK Frýdek - Místek MFK Frýdek - Místek
neděle 11.08.2019, 17:00FC Fastav Zlín FC Fastav ZlínVS.SFK Nové Město na Moravě SFK Nové Město na Moravě
neděle 11.08.2019, 17:00FC Velké Meziříčí FC Velké MeziříčíVS.ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod

3. kolo
neděle 18.08.2019, 16:30SK Uničov SK UničovVS.FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí
neděle 18.08.2019, 16:30MFK Vyškov MFK VyškovVS.FC Baník Ostrava FC Baník Ostrava
neděle 18.08.2019, 16:30FC Odra Petřkovice FC Odra PetřkoviceVS.FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice
neděle 18.08.2019, 16:30ČSK Uherský Brod ČSK Uherský BrodVS.SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříž
neděle 18.08.2019, 16:301. SC Znojmo FK 1. SC Znojmo FKVS.SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc
neděle 18.08.2019, 16:30SFK Nové Město na Moravě SFK Nové Město na MoravěVS.FC Dolní Benešov FC Dolní Benešov
neděle 18.08.2019, 16:301. FC Slovácko 1. FC SlováckoVS.FC Slovan Rosice FC Slovan Rosice
neděle 18.08.2019, 16:30MFK Frýdek - Místek MFK Frýdek - MístekVS.FC Hlučín FC Hlučín
neděle 18.08.2019, 16:30FK Blansko FK BlanskoVS.FC Fastav Zlín FC Fastav Zlín

4. kolo
neděle 25.08.2019, 16:30FC Dolní Benešov FC Dolní BenešovVS.FK Blansko FK Blansko
neděle 25.08.2019, 16:30SK Sigma Olomouc SK Sigma OlomoucVS.ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod
neděle 25.08.2019, 16:30FC Hlučín FC HlučínVS.1. FC Slovácko 1. FC Slovácko
neděle 25.08.2019, 16:30SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia KroměřížVS.SK Uničov SK Uničov
neděle 25.08.2019, 16:30FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria OtrokoviceVS.FC Baník Ostrava FC Baník Ostrava
neděle 25.08.2019, 16:30FC Slovan Rosice FC Slovan RosiceVS.1. SC Znojmo FK 1. SC Znojmo FK
neděle 25.08.2019, 16:30FC Odra Petřkovice FC Odra PetřkoviceVS.MFK Frýdek - Místek MFK Frýdek - Místek
neděle 25.08.2019, 16:30FC Fastav Zlín FC Fastav ZlínVS.MFK Vyškov MFK Vyškov
neděle 25.08.2019, 16:30FC Velké Meziříčí FC Velké MeziříčíVS.SFK Nové Město na Moravě SFK Nové Město na Moravě

5. kolo
neděle 01.09.2019, 16:00SK Uničov SK UničovVS.SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc
neděle 01.09.2019, 16:00MFK Vyškov MFK VyškovVS.FC Dolní Benešov FC Dolní Benešov
neděle 01.09.2019, 16:00ČSK Uherský Brod ČSK Uherský BrodVS.FC Slovan Rosice FC Slovan Rosice
neděle 01.09.2019, 16:00FC Baník Ostrava FC Baník OstravaVS.FC Fastav Zlín FC Fastav Zlín
neděle 01.09.2019, 16:00SFK Nové Město na Moravě SFK Nové Město na MoravěVS.SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříž
neděle 01.09.2019, 16:001. SC Znojmo FK 1. SC Znojmo FKVS.FC Hlučín FC Hlučín
neděle 01.09.2019, 16:001. FC Slovácko 1. FC SlováckoVS.FC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovice
neděle 01.09.2019, 16:00MFK Frýdek - Místek MFK Frýdek - MístekVS.FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice
neděle 01.09.2019, 16:00FK Blansko FK BlanskoVS.FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí

6. kolo
neděle 08.09.2019, 16:00FC Odra Petřkovice FC Odra PetřkoviceVS.1. SC Znojmo FK 1. SC Znojmo FK
neděle 08.09.2019, 16:00FC Slovan Rosice FC Slovan RosiceVS.SK Uničov SK Uničov
neděle 08.09.2019, 16:00FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria OtrokoviceVS.FC Fastav Zlín FC Fastav Zlín
neděle 08.09.2019, 16:00FC Velké Meziříčí FC Velké MeziříčíVS.MFK Vyškov MFK Vyškov
neděle 08.09.2019, 16:00SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia KroměřížVS.FK Blansko FK Blansko
neděle 08.09.2019, 16:00FC Hlučín FC HlučínVS.ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod
neděle 08.09.2019, 16:00MFK Frýdek - Místek MFK Frýdek - MístekVS.1. FC Slovácko 1. FC Slovácko
neděle 08.09.2019, 16:00SK Sigma Olomouc SK Sigma OlomoucVS.SFK Nové Město na Moravě SFK Nové Město na Moravě
neděle 08.09.2019, 16:00FC Dolní Benešov FC Dolní BenešovVS.FC Baník Ostrava FC Baník Ostrava

7. kolo
neděle 15.09.2019, 16:00FK Blansko FK BlanskoVS.SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc
neděle 15.09.2019, 16:001. SC Znojmo FK 1. SC Znojmo FKVS.MFK Frýdek - Místek MFK Frýdek - Místek
neděle 15.09.2019, 16:00SFK Nové Město na Moravě SFK Nové Město na MoravěVS.FC Slovan Rosice FC Slovan Rosice
neděle 15.09.2019, 16:00FC Baník Ostrava FC Baník OstravaVS.FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí
neděle 15.09.2019, 16:001. FC Slovácko 1. FC SlováckoVS.FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice
neděle 15.09.2019, 16:00MFK Vyškov MFK VyškovVS.SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříž
neděle 15.09.2019, 16:00FC Fastav Zlín FC Fastav ZlínVS.FC Dolní Benešov FC Dolní Benešov
neděle 15.09.2019, 16:00SK Uničov SK UničovVS.FC Hlučín FC Hlučín
neděle 15.09.2019, 16:00ČSK Uherský Brod ČSK Uherský BrodVS.FC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovice

8. kolo
neděle 22.09.2019, 15:30FC Slovan Rosice FC Slovan RosiceVS.FK Blansko FK Blansko
neděle 22.09.2019, 15:30FC Odra Petřkovice FC Odra PetřkoviceVS.SK Uničov SK Uničov
neděle 22.09.2019, 15:30FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria OtrokoviceVS.FC Dolní Benešov FC Dolní Benešov
neděle 22.09.2019, 15:30FC Velké Meziříčí FC Velké MeziříčíVS.FC Fastav Zlín FC Fastav Zlín
neděle 22.09.2019, 15:30SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia KroměřížVS.FC Baník Ostrava FC Baník Ostrava
neděle 22.09.2019, 15:301. FC Slovácko 1. FC SlováckoVS.1. SC Znojmo FK 1. SC Znojmo FK
neděle 22.09.2019, 15:30MFK Frýdek - Místek MFK Frýdek - MístekVS.ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod
neděle 22.09.2019, 15:30FC Hlučín FC HlučínVS.SFK Nové Město na Moravě SFK Nové Město na Moravě
neděle 22.09.2019, 15:30SK Sigma Olomouc SK Sigma OlomoucVS.MFK Vyškov MFK Vyškov

9. kolo
neděle 29.09.2019, 15:30FC Dolní Benešov FC Dolní BenešovVS.FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí
neděle 29.09.2019, 15:30FK Blansko FK BlanskoVS.FC Hlučín FC Hlučín
neděle 29.09.2019, 15:30FC Baník Ostrava FC Baník OstravaVS.SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc
neděle 29.09.2019, 15:30SFK Nové Město na Moravě SFK Nové Město na MoravěVS.FC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovice
neděle 29.09.2019, 15:301. SC Znojmo FK 1. SC Znojmo FKVS.FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice
neděle 29.09.2019, 15:30FC Fastav Zlín FC Fastav ZlínVS.SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříž
neděle 29.09.2019, 15:30MFK Vyškov MFK VyškovVS.FC Slovan Rosice FC Slovan Rosice
neděle 29.09.2019, 15:30SK Uničov SK UničovVS.MFK Frýdek - Místek MFK Frýdek - Místek
neděle 29.09.2019, 15:30ČSK Uherský Brod ČSK Uherský BrodVS.1. FC Slovácko 1. FC Slovácko

10. kolo
neděle 06.10.2019, 15:00FC Odra Petřkovice FC Odra PetřkoviceVS.FK Blansko FK Blansko
neděle 06.10.2019, 15:00FC Slovan Rosice FC Slovan RosiceVS.FC Baník Ostrava FC Baník Ostrava
neděle 06.10.2019, 15:00FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria OtrokoviceVS.FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí
neděle 06.10.2019, 15:001. FC Slovácko 1. FC SlováckoVS.SK Uničov SK Uničov
neděle 06.10.2019, 15:00SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia KroměřížVS.FC Dolní Benešov FC Dolní Benešov
neděle 06.10.2019, 15:001. SC Znojmo FK 1. SC Znojmo FKVS.ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod
neděle 06.10.2019, 15:00FC Hlučín FC HlučínVS.MFK Vyškov MFK Vyškov
neděle 06.10.2019, 15:00MFK Frýdek - Místek MFK Frýdek - MístekVS.SFK Nové Město na Moravě SFK Nové Město na Moravě
neděle 06.10.2019, 15:00SK Sigma Olomouc SK Sigma OlomoucVS.FC Fastav Zlín FC Fastav Zlín

11. kolo
neděle 13.10.2019, 15:00FC Dolní Benešov FC Dolní BenešovVS.SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc
neděle 13.10.2019, 15:00FK Blansko FK BlanskoVS.MFK Frýdek - Místek MFK Frýdek - Místek
neděle 13.10.2019, 15:00FC Baník Ostrava FC Baník OstravaVS.FC Hlučín FC Hlučín
neděle 13.10.2019, 15:00SFK Nové Město na Moravě SFK Nové Město na MoravěVS.1. FC Slovácko 1. FC Slovácko
neděle 13.10.2019, 15:00FC Velké Meziříčí FC Velké MeziříčíVS.SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříž
neděle 13.10.2019, 15:00SK Uničov SK UničovVS.1. SC Znojmo FK 1. SC Znojmo FK
neděle 13.10.2019, 15:00MFK Vyškov MFK VyškovVS.FC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovice
neděle 13.10.2019, 15:00FC Fastav Zlín FC Fastav ZlínVS.FC Slovan Rosice FC Slovan Rosice
neděle 13.10.2019, 15:00ČSK Uherský Brod ČSK Uherský BrodVS.FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice

12. kolo
neděle 20.10.2019, 14:30FC Odra Petřkovice FC Odra PetřkoviceVS.FC Baník Ostrava FC Baník Ostrava
neděle 20.10.2019, 14:30FC Slovan Rosice FC Slovan RosiceVS.FC Dolní Benešov FC Dolní Benešov
neděle 20.10.2019, 14:30ČSK Uherský Brod ČSK Uherský BrodVS.SK Uničov SK Uničov
neděle 20.10.2019, 14:30FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria OtrokoviceVS.SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříž
neděle 20.10.2019, 14:301. SC Znojmo FK 1. SC Znojmo FKVS.SFK Nové Město na Moravě SFK Nové Město na Moravě
neděle 20.10.2019, 14:30FC Hlučín FC HlučínVS.FC Fastav Zlín FC Fastav Zlín
neděle 20.10.2019, 14:301. FC Slovácko 1. FC SlováckoVS.FK Blansko FK Blansko
neděle 20.10.2019, 14:30MFK Frýdek - Místek MFK Frýdek - MístekVS.MFK Vyškov MFK Vyškov
neděle 20.10.2019, 14:30SK Sigma Olomouc SK Sigma OlomoucVS.FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí

13. kolo
neděle 27.10.2019, 14:30FK Blansko FK BlanskoVS.1. SC Znojmo FK 1. SC Znojmo FK
neděle 27.10.2019, 14:30FC Dolní Benešov FC Dolní BenešovVS.FC Hlučín FC Hlučín
neděle 27.10.2019, 14:30FC Baník Ostrava FC Baník OstravaVS.MFK Frýdek - Místek MFK Frýdek - Místek
neděle 27.10.2019, 14:30SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia KroměřížVS.SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc
neděle 27.10.2019, 14:30FC Fastav Zlín FC Fastav ZlínVS.FC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovice
neděle 27.10.2019, 14:30MFK Vyškov MFK VyškovVS.1. FC Slovácko 1. FC Slovácko
neděle 27.10.2019, 14:30SK Uničov SK UničovVS.FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice
neděle 27.10.2019, 14:30FC Velké Meziříčí FC Velké MeziříčíVS.FC Slovan Rosice FC Slovan Rosice
neděle 27.10.2019, 14:30SFK Nové Město na Moravě SFK Nové Město na MoravěVS.ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod

14. kolo
neděle 03.11.2019, 14:00FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria OtrokoviceVS.SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc
neděle 03.11.2019, 14:00FC Odra Petřkovice FC Odra PetřkoviceVS.FC Dolní Benešov FC Dolní Benešov
neděle 03.11.2019, 14:001. SC Znojmo FK 1. SC Znojmo FKVS.MFK Vyškov MFK Vyškov
neděle 03.11.2019, 14:00ČSK Uherský Brod ČSK Uherský BrodVS.FK Blansko FK Blansko
neděle 03.11.2019, 14:00SK Uničov SK UničovVS.SFK Nové Město na Moravě SFK Nové Město na Moravě
neděle 03.11.2019, 14:00FC Slovan Rosice FC Slovan RosiceVS.SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříž
neděle 03.11.2019, 14:001. FC Slovácko 1. FC SlováckoVS.FC Baník Ostrava FC Baník Ostrava
neděle 03.11.2019, 14:00FC Hlučín FC HlučínVS.FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí
neděle 03.11.2019, 14:00MFK Frýdek - Místek MFK Frýdek - MístekVS.FC Fastav Zlín FC Fastav Zlín

15. kolo
neděle 10.11.2019, 14:00SK Sigma Olomouc SK Sigma OlomoucVS.FC Slovan Rosice FC Slovan Rosice
neděle 10.11.2019, 14:00FK Blansko FK BlanskoVS.SK Uničov SK Uničov
neděle 10.11.2019, 14:00SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia KroměřížVS.FC Hlučín FC Hlučín
neděle 10.11.2019, 14:00FC Dolní Benešov FC Dolní BenešovVS.MFK Frýdek - Místek MFK Frýdek - Místek
neděle 10.11.2019, 14:00MFK Vyškov MFK VyškovVS.ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod
neděle 10.11.2019, 14:00FC Velké Meziříčí FC Velké MeziříčíVS.FC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovice
neděle 10.11.2019, 14:00FC Fastav Zlín FC Fastav ZlínVS.1. FC Slovácko 1. FC Slovácko
neděle 10.11.2019, 14:00SFK Nové Město na Moravě SFK Nové Město na MoravěVS.FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice
neděle 10.11.2019, 14:00FC Baník Ostrava FC Baník OstravaVS.1. SC Znojmo FK 1. SC Znojmo FK

16. kolo
neděle 17.11.2019, 13:30FC Odra Petřkovice FC Odra PetřkoviceVS.SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříž
neděle 17.11.2019, 13:30FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria OtrokoviceVS.FC Slovan Rosice FC Slovan Rosice
neděle 17.11.2019, 13:301. SC Znojmo FK 1. SC Znojmo FKVS.FC Fastav Zlín FC Fastav Zlín
neděle 17.11.2019, 13:30ČSK Uherský Brod ČSK Uherský BrodVS.FC Baník Ostrava FC Baník Ostrava
neděle 17.11.2019, 13:30SFK Nové Město na Moravě SFK Nové Město na MoravěVS.FK Blansko FK Blansko
neděle 17.11.2019, 13:30SK Uničov SK UničovVS.MFK Vyškov MFK Vyškov
neděle 17.11.2019, 13:301. FC Slovácko 1. FC SlováckoVS.FC Dolní Benešov FC Dolní Benešov
neděle 17.11.2019, 13:30FC Hlučín FC HlučínVS.SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc
neděle 17.11.2019, 13:30MFK Frýdek - Místek MFK Frýdek - MístekVS.FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí

17. kolo
středa 04.09.2019, 17:00SK Sigma Olomouc SK Sigma OlomoucVS.FC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovice
středa 04.09.2019, 17:00FC Dolní Benešov FC Dolní BenešovVS.1. SC Znojmo FK 1. SC Znojmo FK
středa 04.09.2019, 17:00FK Blansko FK BlanskoVS.FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice
středa 04.09.2019, 17:00SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia KroměřížVS.MFK Frýdek - Místek MFK Frýdek - Místek
středa 04.09.2019, 17:00FC Baník Ostrava FC Baník OstravaVS.SK Uničov SK Uničov
středa 04.09.2019, 17:00FC Fastav Zlín FC Fastav ZlínVS.ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod
středa 04.09.2019, 17:00MFK Vyškov MFK VyškovVS.SFK Nové Město na Moravě SFK Nové Město na Moravě
středa 04.09.2019, 17:00FC Slovan Rosice FC Slovan RosiceVS.FC Hlučín FC Hlučín
středa 04.09.2019, 17:00FC Velké Meziříčí FC Velké MeziříčíVS.1. FC Slovácko 1. FC Slovácko

18. kolo
neděle 15.03.2020, 14:30MFK Vyškov MFK VyškovVS.FK Blansko FK Blansko
neděle 15.03.2020, 14:30FC Fastav Zlín FC Fastav ZlínVS.SK Uničov SK Uničov
neděle 15.03.2020, 14:30FC Velké Meziříčí FC Velké MeziříčíVS.1. SC Znojmo FK 1. SC Znojmo FK
neděle 15.03.2020, 14:30SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia KroměřížVS.1. FC Slovácko 1. FC Slovácko
neděle 15.03.2020, 14:30FC Baník Ostrava FC Baník OstravaVS.SFK Nové Město na Moravě SFK Nové Město na Moravě
neděle 15.03.2020, 14:30SK Sigma Olomouc SK Sigma OlomoucVS.MFK Frýdek - Místek MFK Frýdek - Místek
neděle 15.03.2020, 14:30FC Dolní Benešov FC Dolní BenešovVS.ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod
neděle 15.03.2020, 14:30FC Slovan Rosice FC Slovan RosiceVS.FC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovice
neděle 15.03.2020, 14:30FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria OtrokoviceVS.FC Hlučín FC Hlučín

19. kolo
neděle 22.03.2020, 15:00FC Odra Petřkovice FC Odra PetřkoviceVS.FC Hlučín FC Hlučín
neděle 22.03.2020, 15:001. SC Znojmo FK 1. SC Znojmo FKVS.SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříž
neděle 22.03.2020, 15:00ČSK Uherský Brod ČSK Uherský BrodVS.FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí
neděle 22.03.2020, 15:00SFK Nové Město na Moravě SFK Nové Město na MoravěVS.FC Fastav Zlín FC Fastav Zlín
neděle 22.03.2020, 15:00MFK Vyškov MFK VyškovVS.FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice
neděle 22.03.2020, 15:00SK Uničov SK UničovVS.FC Dolní Benešov FC Dolní Benešov
neděle 22.03.2020, 15:001. FC Slovácko 1. FC SlováckoVS.SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc
neděle 22.03.2020, 15:00FK Blansko FK BlanskoVS.FC Baník Ostrava FC Baník Ostrava
neděle 22.03.2020, 15:00MFK Frýdek - Místek MFK Frýdek - MístekVS.FC Slovan Rosice FC Slovan Rosice

20. kolo
neděle 29.03.2020, 15:00FC Dolní Benešov FC Dolní BenešovVS.SFK Nové Město na Moravě SFK Nové Město na Moravě
neděle 29.03.2020, 15:00SK Sigma Olomouc SK Sigma OlomoucVS.1. SC Znojmo FK 1. SC Znojmo FK
neděle 29.03.2020, 15:00SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia KroměřížVS.ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod
neděle 29.03.2020, 15:00FC Hlučín FC HlučínVS.MFK Frýdek - Místek MFK Frýdek - Místek
neděle 29.03.2020, 15:00FC Baník Ostrava FC Baník OstravaVS.MFK Vyškov MFK Vyškov
neděle 29.03.2020, 15:00FC Velké Meziříčí FC Velké MeziříčíVS.SK Uničov SK Uničov
neděle 29.03.2020, 15:00FC Slovan Rosice FC Slovan RosiceVS.1. FC Slovácko 1. FC Slovácko
neděle 29.03.2020, 15:00FC Fastav Zlín FC Fastav ZlínVS.FK Blansko FK Blansko
neděle 29.03.2020, 15:00FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria OtrokoviceVS.FC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovice

21. kolo
neděle 05.04.2020, 15:30SFK Nové Město na Moravě SFK Nové Město na MoravěVS.FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí
neděle 05.04.2020, 15:30ČSK Uherský Brod ČSK Uherský BrodVS.SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc
neděle 05.04.2020, 15:301. SC Znojmo FK 1. SC Znojmo FKVS.FC Slovan Rosice FC Slovan Rosice
neděle 05.04.2020, 15:30MFK Vyškov MFK VyškovVS.FC Fastav Zlín FC Fastav Zlín
neděle 05.04.2020, 15:30SK Uničov SK UničovVS.SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříž
neděle 05.04.2020, 15:30FC Baník Ostrava FC Baník OstravaVS.FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice
neděle 05.04.2020, 15:301. FC Slovácko 1. FC SlováckoVS.FC Hlučín FC Hlučín
neděle 05.04.2020, 15:30FK Blansko FK BlanskoVS.FC Dolní Benešov FC Dolní Benešov
neděle 05.04.2020, 15:30MFK Frýdek - Místek MFK Frýdek - MístekVS.FC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovice

22. kolo
neděle 12.04.2020, 15:30FC Dolní Benešov FC Dolní BenešovVS.MFK Vyškov MFK Vyškov
neděle 12.04.2020, 15:30SK Sigma Olomouc SK Sigma OlomoucVS.SK Uničov SK Uničov
neděle 12.04.2020, 15:30SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia KroměřížVS.SFK Nové Město na Moravě SFK Nové Město na Moravě
neděle 12.04.2020, 15:30FC Hlučín FC HlučínVS.1. SC Znojmo FK 1. SC Znojmo FK
neděle 12.04.2020, 15:30FC Velké Meziříčí FC Velké MeziříčíVS.FK Blansko FK Blansko
neděle 12.04.2020, 15:30FC Slovan Rosice FC Slovan RosiceVS.ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod
neděle 12.04.2020, 15:30FC Fastav Zlín FC Fastav ZlínVS.FC Baník Ostrava FC Baník Ostrava
neděle 12.04.2020, 15:30FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria OtrokoviceVS.MFK Frýdek - Místek MFK Frýdek - Místek
neděle 12.04.2020, 15:30FC Odra Petřkovice FC Odra PetřkoviceVS.1. FC Slovácko 1. FC Slovácko

23. kolo
neděle 19.04.2020, 16:001. SC Znojmo FK 1. SC Znojmo FKVS.FC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovice
neděle 19.04.2020, 16:00ČSK Uherský Brod ČSK Uherský BrodVS.FC Hlučín FC Hlučín
neděle 19.04.2020, 16:00SFK Nové Město na Moravě SFK Nové Město na MoravěVS.SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc
neděle 19.04.2020, 16:00FC Fastav Zlín FC Fastav ZlínVS.FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice
neděle 19.04.2020, 16:00MFK Vyškov MFK VyškovVS.FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí
neděle 19.04.2020, 16:00SK Uničov SK UničovVS.FC Slovan Rosice FC Slovan Rosice
neděle 19.04.2020, 16:001. FC Slovácko 1. FC SlováckoVS.MFK Frýdek - Místek MFK Frýdek - Místek
neděle 19.04.2020, 16:00FC Baník Ostrava FC Baník OstravaVS.FC Dolní Benešov FC Dolní Benešov
neděle 19.04.2020, 16:00FK Blansko FK BlanskoVS.SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříž

24. kolo
neděle 26.04.2020, 16:00FC Dolní Benešov FC Dolní BenešovVS.FC Fastav Zlín FC Fastav Zlín
neděle 26.04.2020, 16:00MFK Frýdek - Místek MFK Frýdek - MístekVS.1. SC Znojmo FK 1. SC Znojmo FK
neděle 26.04.2020, 16:00SK Sigma Olomouc SK Sigma OlomoucVS.FK Blansko FK Blansko
neděle 26.04.2020, 16:00SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia KroměřížVS.MFK Vyškov MFK Vyškov
neděle 26.04.2020, 16:00FC Hlučín FC HlučínVS.SK Uničov SK Uničov
neděle 26.04.2020, 16:00FC Velké Meziříčí FC Velké MeziříčíVS.FC Baník Ostrava FC Baník Ostrava
neděle 26.04.2020, 16:00FC Slovan Rosice FC Slovan RosiceVS.SFK Nové Město na Moravě SFK Nové Město na Moravě
neděle 26.04.2020, 16:00FC Odra Petřkovice FC Odra PetřkoviceVS.ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod
neděle 26.04.2020, 16:00FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria OtrokoviceVS.1. FC Slovácko 1. FC Slovácko

25. kolo
neděle 03.05.2020, 16:30ČSK Uherský Brod ČSK Uherský BrodVS.MFK Frýdek - Místek MFK Frýdek - Místek
neděle 03.05.2020, 16:30MFK Vyškov MFK VyškovVS.SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc
neděle 03.05.2020, 16:30FC Fastav Zlín FC Fastav ZlínVS.FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí
neděle 03.05.2020, 16:30SK Uničov SK UničovVS.FC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovice
neděle 03.05.2020, 16:30FC Baník Ostrava FC Baník OstravaVS.SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříž
neděle 03.05.2020, 16:30SFK Nové Město na Moravě SFK Nové Město na MoravěVS.FC Hlučín FC Hlučín
neděle 03.05.2020, 16:301. SC Znojmo FK 1. SC Znojmo FKVS.1. FC Slovácko 1. FC Slovácko
neděle 03.05.2020, 16:30FC Dolní Benešov FC Dolní BenešovVS.FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice
neděle 03.05.2020, 16:30FK Blansko FK BlanskoVS.FC Slovan Rosice FC Slovan Rosice

26. kolo
neděle 10.05.2020, 16:30FC Slovan Rosice FC Slovan RosiceVS.MFK Vyškov MFK Vyškov
neděle 10.05.2020, 16:30FC Odra Petřkovice FC Odra PetřkoviceVS.SFK Nové Město na Moravě SFK Nové Město na Moravě
neděle 10.05.2020, 16:30FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria OtrokoviceVS.1. SC Znojmo FK 1. SC Znojmo FK
neděle 10.05.2020, 16:30FC Velké Meziříčí FC Velké MeziříčíVS.FC Dolní Benešov FC Dolní Benešov
neděle 10.05.2020, 16:30SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia KroměřížVS.FC Fastav Zlín FC Fastav Zlín
neděle 10.05.2020, 16:301. FC Slovácko 1. FC SlováckoVS.ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod
neděle 10.05.2020, 16:30FC Hlučín FC HlučínVS.FK Blansko FK Blansko
neděle 10.05.2020, 16:30MFK Frýdek - Místek MFK Frýdek - MístekVS.SK Uničov SK Uničov
neděle 10.05.2020, 16:30SK Sigma Olomouc SK Sigma OlomoucVS.FC Baník Ostrava FC Baník Ostrava

27. kolo
neděle 17.05.2020, 17:00FK Blansko FK BlanskoVS.FC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovice
neděle 17.05.2020, 17:00FC Dolní Benešov FC Dolní BenešovVS.SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříž
neděle 17.05.2020, 17:00FC Baník Ostrava FC Baník OstravaVS.FC Slovan Rosice FC Slovan Rosice
neděle 17.05.2020, 17:00SFK Nové Město na Moravě SFK Nové Město na MoravěVS.MFK Frýdek - Místek MFK Frýdek - Místek
neděle 17.05.2020, 17:00FC Velké Meziříčí FC Velké MeziříčíVS.FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice
neděle 17.05.2020, 17:00SK Uničov SK UničovVS.1. FC Slovácko 1. FC Slovácko
neděle 17.05.2020, 17:00FC Fastav Zlín FC Fastav ZlínVS.SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc
neděle 17.05.2020, 17:00MFK Vyškov MFK VyškovVS.FC Hlučín FC Hlučín
neděle 17.05.2020, 17:00ČSK Uherský Brod ČSK Uherský BrodVS.1. SC Znojmo FK 1. SC Znojmo FK

28. kolo
neděle 24.05.2020, 17:00FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria OtrokoviceVS.ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod
neděle 24.05.2020, 17:00FC Odra Petřkovice FC Odra PetřkoviceVS.MFK Vyškov MFK Vyškov
neděle 24.05.2020, 17:00FC Slovan Rosice FC Slovan RosiceVS.FC Fastav Zlín FC Fastav Zlín
neděle 24.05.2020, 17:001. SC Znojmo FK 1. SC Znojmo FKVS.SK Uničov SK Uničov
neděle 24.05.2020, 17:001. FC Slovácko 1. FC SlováckoVS.SFK Nové Město na Moravě SFK Nové Město na Moravě
neděle 24.05.2020, 17:00SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia KroměřížVS.FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí
neděle 24.05.2020, 17:00SK Sigma Olomouc SK Sigma OlomoucVS.FC Dolní Benešov FC Dolní Benešov
neděle 24.05.2020, 17:00MFK Frýdek - Místek MFK Frýdek - MístekVS.FK Blansko FK Blansko
neděle 24.05.2020, 17:00FC Hlučín FC HlučínVS.FC Baník Ostrava FC Baník Ostrava

29. kolo
neděle 31.05.2020, 17:00SK Uničov SK UničovVS.ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod
neděle 31.05.2020, 17:00FC Velké Meziříčí FC Velké MeziříčíVS.SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc
neděle 31.05.2020, 17:00MFK Vyškov MFK VyškovVS.MFK Frýdek - Místek MFK Frýdek - Místek
neděle 31.05.2020, 17:00FC Fastav Zlín FC Fastav ZlínVS.FC Hlučín FC Hlučín
neděle 31.05.2020, 17:00FC Baník Ostrava FC Baník OstravaVS.FC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovice
neděle 31.05.2020, 17:00SFK Nové Město na Moravě SFK Nové Město na MoravěVS.1. SC Znojmo FK 1. SC Znojmo FK
neděle 31.05.2020, 17:00SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia KroměřížVS.FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice
neděle 31.05.2020, 17:00FK Blansko FK BlanskoVS.1. FC Slovácko 1. FC Slovácko
neděle 31.05.2020, 17:00FC Dolní Benešov FC Dolní BenešovVS.FC Slovan Rosice FC Slovan Rosice

30. kolo
neděle 07.06.2020, 17:00SK Sigma Olomouc SK Sigma OlomoucVS.SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříž
neděle 07.06.2020, 17:00FC Hlučín FC HlučínVS.FC Dolní Benešov FC Dolní Benešov
neděle 07.06.2020, 17:00MFK Frýdek - Místek MFK Frýdek - MístekVS.FC Baník Ostrava FC Baník Ostrava
neděle 07.06.2020, 17:001. FC Slovácko 1. FC SlováckoVS.MFK Vyškov MFK Vyškov
neděle 07.06.2020, 17:001. SC Znojmo FK 1. SC Znojmo FKVS.FK Blansko FK Blansko
neděle 07.06.2020, 17:00ČSK Uherský Brod ČSK Uherský BrodVS.SFK Nové Město na Moravě SFK Nové Město na Moravě
neděle 07.06.2020, 17:00FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria OtrokoviceVS.SK Uničov SK Uničov
neděle 07.06.2020, 17:00FC Odra Petřkovice FC Odra PetřkoviceVS.FC Fastav Zlín FC Fastav Zlín
neděle 07.06.2020, 17:00FC Slovan Rosice FC Slovan RosiceVS.FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí