Rozlosování a výsledky MSFL 2018/2019

1. kolo
sobota 04.08.2018, 16:30SK Jiskra Rýmařov SK Jiskra Rýmařov1 - 3FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčídetail utkání
sobota 04.08.2018, 17:00SK Spartak Hulín SK Spartak Hulín3 - 7MFK Vyškov MFK Vyškovdetail utkání
sobota 04.08.2018, 17:00MFK Frýdek - Místek MFK Frýdek - Místek1 - 0SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříždetail utkání
sobota 04.08.2018, 17:00TJ Valašské Meziříčí TJ Valašské Meziříčí2 - 5FC Hlučín FC Hlučíndetail utkání
sobota 04.08.2018, 17:00FK Hodonín FK Hodonín2 - 0FC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovicedetail utkání
sobota 04.08.2018, 17:00ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod2 - 1FC Dolní Benešov FC Dolní Benešovdetail utkání
sobota 04.08.2018, 17:00SK Líšeň SK Líšeň2 - 0FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovicedetail utkání
neděle 05.08.2018, 17:00SFK Nové Město na Moravě SFK Nové Město na Moravě1 - 2SK Uničov SK Uničovdetail utkání

2. kolo
pátek 10.08.2018, 17:00FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí2 - 2MFK Frýdek - Místek MFK Frýdek - Místekdetail utkání
pátek 10.08.2018, 18:00FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice1 - 0FK Hodonín FK Hodoníndetail utkání
pátek 10.08.2018, 18:00SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříž3 - 1ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Broddetail utkání
sobota 11.08.2018, 17:00SFK Nové Město na Moravě SFK Nové Město na Moravě2 - 2SK Jiskra Rýmařov SK Jiskra Rýmařovdetail utkání
sobota 11.08.2018, 17:00FC Hlučín FC Hlučín1 - 0SK Spartak Hulín SK Spartak Hulíndetail utkání
sobota 11.08.2018, 17:00FC Dolní Benešov FC Dolní Benešov2 - 2TJ Valašské Meziříčí TJ Valašské Meziříčídetail utkání
sobota 11.08.2018, 17:00MFK Vyškov MFK Vyškov0 - 2SK Líšeň SK Líšeňdetail utkání
neděle 12.08.2018, 10:15SK Uničov SK Uničov0 - 1FC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovicedetail utkání

3. kolo
sobota 18.08.2018, 10:15FC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovice2 - 1FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovicedetail utkání
sobota 18.08.2018, 16:30SK Spartak Hulín SK Spartak Hulín0 - 3FC Dolní Benešov FC Dolní Benešovdetail utkání
sobota 18.08.2018, 16:30TJ Valašské Meziříčí TJ Valašské Meziříčí0 - 2SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříždetail utkání
sobota 18.08.2018, 16:30ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod1 - 1FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčídetail utkání
sobota 18.08.2018, 16:30SK Líšeň SK Líšeň1 - 1FC Hlučín FC Hlučíndetail utkání
sobota 18.08.2018, 16:30SK Jiskra Rýmařov SK Jiskra Rýmařov1 - 2SK Uničov SK Uničovdetail utkání
sobota 18.08.2018, 17:00MFK Frýdek - Místek MFK Frýdek - Místek4 - 1SFK Nové Město na Moravě SFK Nové Město na Moravědetail utkání
sobota 18.08.2018, 17:00FK Hodonín FK Hodonín1 - 0MFK Vyškov MFK Vyškovdetail utkání

4. kolo
pátek 24.08.2018, 17:00FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí6 - 2TJ Valašské Meziříčí TJ Valašské Meziříčídetail utkání
pátek 24.08.2018, 17:00SK Uničov SK Uničov0 - 3FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovicedetail utkání
pátek 24.08.2018, 18:00FC Hlučín FC Hlučín0 - 1FK Hodonín FK Hodoníndetail utkání
pátek 24.08.2018, 18:00SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříž4 - 2SK Spartak Hulín SK Spartak Hulíndetail utkání
sobota 25.08.2018, 16:30FC Dolní Benešov FC Dolní Benešov2 - 3SK Líšeň SK Líšeňdetail utkání
sobota 25.08.2018, 16:30SK Jiskra Rýmařov SK Jiskra Rýmařov2 - 1MFK Frýdek - Místek MFK Frýdek - Místekdetail utkání
sobota 25.08.2018, 17:00MFK Vyškov MFK Vyškov3 - 0FC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovicedetail utkání
neděle 26.08.2018, 16:30SFK Nové Město na Moravě SFK Nové Město na Moravě0 - 2ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Broddetail utkání

5. kolo
pátek 31.08.2018, 16:30FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice1 - 1MFK Vyškov MFK Vyškovdetail utkání
sobota 01.09.2018, 10:15FC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovice2 - 2FC Hlučín FC Hlučíndetail utkání
sobota 01.09.2018, 16:00SK Spartak Hulín SK Spartak Hulín1 - 1FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčídetail utkání
sobota 01.09.2018, 16:00TJ Valašské Meziříčí TJ Valašské Meziříčí0 - 5SFK Nové Město na Moravě SFK Nové Město na Moravědetail utkání
sobota 01.09.2018, 16:00ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod3 - 0SK Jiskra Rýmařov SK Jiskra Rýmařovdetail utkání
sobota 01.09.2018, 16:00SK Líšeň SK Líšeň2 - 1SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříždetail utkání
sobota 01.09.2018, 16:30MFK Frýdek - Místek MFK Frýdek - Místek2 - 1SK Uničov SK Uničovdetail utkání
sobota 01.09.2018, 16:30FK Hodonín FK Hodonín1 - 2FC Dolní Benešov FC Dolní Benešovdetail utkání

6. kolo
pátek 07.09.2018, 17:00FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí2 - 1SK Líšeň SK Líšeňdetail utkání
sobota 08.09.2018, 16:00MFK Frýdek - Místek MFK Frýdek - Místek2 - 3ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Broddetail utkání
sobota 08.09.2018, 16:00FC Hlučín FC Hlučín1 - 4FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovicedetail utkání
sobota 08.09.2018, 16:00SK Jiskra Rýmařov SK Jiskra Rýmařov1 - 1TJ Valašské Meziříčí TJ Valašské Meziříčídetail utkání
sobota 08.09.2018, 16:00FC Dolní Benešov FC Dolní Benešov0 - 2FC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovicedetail utkání
sobota 08.09.2018, 16:00SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříž2 - 0FK Hodonín FK Hodoníndetail utkání
neděle 09.09.2018, 10:15SK Uničov SK Uničov2 - 0MFK Vyškov MFK Vyškovdetail utkání
neděle 09.09.2018, 16:00SFK Nové Město na Moravě SFK Nové Město na Moravě1 - 1SK Spartak Hulín SK Spartak Hulíndetail utkání

7. kolo
pátek 14.09.2018, 16:00TJ Valašské Meziříčí TJ Valašské Meziříčí0 - 3MFK Frýdek - Místek MFK Frýdek - Místekdetail utkání
sobota 15.09.2018, 10:15FC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovice0 - 1SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříždetail utkání
sobota 15.09.2018, 15:30SK Spartak Hulín SK Spartak Hulín3 - 4SK Jiskra Rýmařov SK Jiskra Rýmařovdetail utkání
sobota 15.09.2018, 15:30ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod3 - 2SK Uničov SK Uničovdetail utkání
sobota 15.09.2018, 15:30SK Líšeň SK Líšeň3 - 0SFK Nové Město na Moravě SFK Nové Město na Moravědetail utkání
sobota 15.09.2018, 16:00FK Hodonín FK Hodonín2 - 2FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčídetail utkání
sobota 15.09.2018, 16:00MFK Vyškov MFK Vyškov1 - 1FC Hlučín FC Hlučíndetail utkání
neděle 16.09.2018, 15:30FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice3 - 4FC Dolní Benešov FC Dolní Benešovdetail utkání

8. kolo
pátek 21.09.2018, 16:30FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí1 - 1FC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovicedetail utkání
pátek 21.09.2018, 16:30SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříž1 - 0FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovicedetail utkání
sobota 22.09.2018, 15:30MFK Frýdek - Místek MFK Frýdek - Místek5 - 1SK Spartak Hulín SK Spartak Hulíndetail utkání
sobota 22.09.2018, 15:30SK Jiskra Rýmařov SK Jiskra Rýmařov1 - 8SK Líšeň SK Líšeňdetail utkání
sobota 22.09.2018, 15:30FC Dolní Benešov FC Dolní Benešov2 - 3MFK Vyškov MFK Vyškovdetail utkání
sobota 22.09.2018, 15:30ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod0 - 0TJ Valašské Meziříčí TJ Valašské Meziříčídetail utkání
neděle 23.09.2018, 10:15SK Uničov SK Uničov0 - 0FC Hlučín FC Hlučíndetail utkání
neděle 23.09.2018, 15:30SFK Nové Město na Moravě SFK Nové Město na Moravě2 - 1FK Hodonín FK Hodoníndetail utkání

9. kolo
pátek 28.09.2018, 10:15FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice3 - 5FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčídetail utkání
pátek 28.09.2018, 10:30SK Spartak Hulín SK Spartak Hulín1 - 0ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Broddetail utkání
pátek 28.09.2018, 10:30TJ Valašské Meziříčí TJ Valašské Meziříčí0 - 4SK Uničov SK Uničovdetail utkání
pátek 28.09.2018, 15:30FC Hlučín FC Hlučín2 - 2FC Dolní Benešov FC Dolní Benešovdetail utkání
sobota 29.09.2018, 10:15FC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovice5 - 1SFK Nové Město na Moravě SFK Nové Město na Moravědetail utkání
sobota 29.09.2018, 15:30MFK Vyškov MFK Vyškov0 - 0SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříždetail utkání
sobota 29.09.2018, 15:30FK Hodonín FK Hodonín3 - 1SK Jiskra Rýmařov SK Jiskra Rýmařovdetail utkání
sobota 29.09.2018, 15:30SK Líšeň SK Líšeň4 - 2MFK Frýdek - Místek MFK Frýdek - Místekdetail utkání

10. kolo
pátek 05.10.2018, 18:00SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříž3 - 0FC Hlučín FC Hlučíndetail utkání
sobota 06.10.2018, 15:00MFK Frýdek - Místek MFK Frýdek - Místek1 - 0FK Hodonín FK Hodoníndetail utkání
sobota 06.10.2018, 15:00TJ Valašské Meziříčí TJ Valašské Meziříčí0 - 4SK Spartak Hulín SK Spartak Hulíndetail utkání
sobota 06.10.2018, 15:00SK Jiskra Rýmařov SK Jiskra Rýmařov2 - 1FC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovicedetail utkání
sobota 06.10.2018, 15:00ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod0 - 4SK Líšeň SK Líšeňdetail utkání
neděle 07.10.2018, 10:15FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí2 - 4MFK Vyškov MFK Vyškovdetail utkání
neděle 07.10.2018, 10:15SK Uničov SK Uničov5 - 0FC Dolní Benešov FC Dolní Benešovdetail utkání
neděle 07.10.2018, 15:00SFK Nové Město na Moravě SFK Nové Město na Moravě3 - 5FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovicedetail utkání

11. kolo
sobota 13.10.2018, 10:15FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice3 - 2SK Jiskra Rýmařov SK Jiskra Rýmařovdetail utkání
sobota 13.10.2018, 10:15FC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovice6 - 0MFK Frýdek - Místek MFK Frýdek - Místekdetail utkání
sobota 13.10.2018, 15:00FC Hlučín FC Hlučín8 - 1FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčídetail utkání
sobota 13.10.2018, 15:00SK Spartak Hulín SK Spartak Hulín0 - 2SK Uničov SK Uničovdetail utkání
sobota 13.10.2018, 15:00SK Líšeň SK Líšeň1 - 0TJ Valašské Meziříčí TJ Valašské Meziříčídetail utkání
sobota 13.10.2018, 15:00FC Dolní Benešov FC Dolní Benešov1 - 0SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříždetail utkání
sobota 13.10.2018, 15:00FK Hodonín FK Hodonín4 - 2ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Broddetail utkání
neděle 14.10.2018, 15:00MFK Vyškov MFK Vyškov1 - 1SFK Nové Město na Moravě SFK Nové Město na Moravědetail utkání

12. kolo
pátek 19.10.2018, 18:00SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříž2 - 2SK Uničov SK Uničovdetail utkání
sobota 20.10.2018, 10:15MFK Frýdek - Místek MFK Frýdek - Místek1 - 3FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovicedetail utkání
sobota 20.10.2018, 14:30TJ Valašské Meziříčí TJ Valašské Meziříčí2 - 2FK Hodonín FK Hodoníndetail utkání
sobota 20.10.2018, 14:30SK Spartak Hulín SK Spartak Hulín2 - 3SK Líšeň SK Líšeňdetail utkání
sobota 20.10.2018, 14:30SK Jiskra Rýmařov SK Jiskra Rýmařov1 - 1MFK Vyškov MFK Vyškovdetail utkání
sobota 20.10.2018, 14:30ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod2 - 3FC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovicedetail utkání
neděle 21.10.2018, 10:15FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí2 - 1FC Dolní Benešov FC Dolní Benešovdetail utkání
neděle 21.10.2018, 14:30SFK Nové Město na Moravě SFK Nové Město na Moravě2 - 1FC Hlučín FC Hlučíndetail utkání

13. kolo
pátek 26.10.2018, 18:00SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříž1 - 1FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčídetail utkání
sobota 27.10.2018, 10:15FC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovice2 - 1TJ Valašské Meziříčí TJ Valašské Meziříčídetail utkání
sobota 27.10.2018, 14:30FK Hodonín FK Hodonín1 - 2SK Spartak Hulín SK Spartak Hulíndetail utkání
sobota 27.10.2018, 14:30SK Líšeň SK Líšeň4 - 1SK Uničov SK Uničovdetail utkání
sobota 27.10.2018, 14:30MFK Vyškov MFK Vyškov2 - 1MFK Frýdek - Místek MFK Frýdek - Místekdetail utkání
sobota 27.10.2018, 14:30FC Hlučín FC Hlučín1 - 0SK Jiskra Rýmařov SK Jiskra Rýmařovdetail utkání
sobota 27.10.2018, 14:30FC Dolní Benešov FC Dolní Benešov0 - 0SFK Nové Město na Moravě SFK Nové Město na Moravědetail utkání
neděle 28.10.2018, 10:15FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice3 - 1ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Broddetail utkání

14. kolo
sobota 03.11.2018, 13:30TJ Valašské Meziříčí TJ Valašské Meziříčí0 - 4FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovicedetail utkání
sobota 03.11.2018, 14:00SK Jiskra Rýmařov SK Jiskra Rýmařov1 - 1FC Dolní Benešov FC Dolní Benešovdetail utkání
sobota 03.11.2018, 14:00ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod3 - 0MFK Vyškov MFK Vyškovdetail utkání
sobota 03.11.2018, 14:00MFK Frýdek - Místek MFK Frýdek - Místek2 - 0FC Hlučín FC Hlučíndetail utkání
sobota 03.11.2018, 14:00SK Spartak Hulín SK Spartak Hulín1 - 3FC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovicedetail utkání
sobota 03.11.2018, 14:00SK Líšeň SK Líšeň1 - 1FK Hodonín FK Hodoníndetail utkání
neděle 04.11.2018, 10:15SK Uničov SK Uničov0 - 3FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčídetail utkání
neděle 04.11.2018, 14:00SFK Nové Město na Moravě SFK Nové Město na Moravě2 - 3SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříždetail utkání

15. kolo
sobota 10.11.2018, 10:15FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice1 - 1SK Spartak Hulín SK Spartak Hulíndetail utkání
sobota 10.11.2018, 14:00SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříž4 - 1SK Jiskra Rýmařov SK Jiskra Rýmařovdetail utkání
sobota 10.11.2018, 14:00FC Dolní Benešov FC Dolní Benešov2 - 0MFK Frýdek - Místek MFK Frýdek - Místekdetail utkání
sobota 10.11.2018, 14:00FC Hlučín FC Hlučín3 - 1ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Broddetail utkání
sobota 10.11.2018, 14:00MFK Vyškov MFK Vyškov4 - 1TJ Valašské Meziříčí TJ Valašské Meziříčídetail utkání
sobota 10.11.2018, 14:00FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí1 - 2SFK Nové Město na Moravě SFK Nové Město na Moravědetail utkání
sobota 10.11.2018, 14:00FK Hodonín FK Hodonín1 - 4SK Uničov SK Uničovdetail utkání
sobota 10.11.2018, 14:00FC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovice0 - 1SK Líšeň SK Líšeňdetail utkání

16. kolo
neděle 17.03.2019, 15:00SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia KroměřížVS.MFK Frýdek - Místek MFK Frýdek - Místek
neděle 17.03.2019, 15:00FC Dolní Benešov FC Dolní BenešovVS.ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod
neděle 17.03.2019, 15:00SK Uničov SK UničovVS.SFK Nové Město na Moravě SFK Nové Město na Moravě
neděle 17.03.2019, 15:00FC Hlučín FC HlučínVS.TJ Valašské Meziříčí TJ Valašské Meziříčí
neděle 17.03.2019, 15:00FC Odra Petřkovice FC Odra PetřkoviceVS.FK Hodonín FK Hodonín
neděle 17.03.2019, 15:00MFK Vyškov MFK VyškovVS.SK Spartak Hulín SK Spartak Hulín
neděle 17.03.2019, 15:00FC Velké Meziříčí FC Velké MeziříčíVS.SK Jiskra Rýmařov SK Jiskra Rýmařov
neděle 17.03.2019, 15:00FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria OtrokoviceVS.SK Líšeň SK Líšeň

17. kolo
neděle 24.03.2019, 15:00FK Hodonín FK HodonínVS.FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice
neděle 24.03.2019, 15:00SK Spartak Hulín SK Spartak HulínVS.FC Hlučín FC Hlučín
neděle 24.03.2019, 15:00SK Líšeň SK LíšeňVS.MFK Vyškov MFK Vyškov
neděle 24.03.2019, 15:00TJ Valašské Meziříčí TJ Valašské MeziříčíVS.FC Dolní Benešov FC Dolní Benešov
neděle 24.03.2019, 15:00FC Odra Petřkovice FC Odra PetřkoviceVS.SK Uničov SK Uničov
neděle 24.03.2019, 15:00SK Jiskra Rýmařov SK Jiskra RýmařovVS.SFK Nové Město na Moravě SFK Nové Město na Moravě
neděle 24.03.2019, 15:00MFK Frýdek - Místek MFK Frýdek - MístekVS.FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí
neděle 24.03.2019, 15:00ČSK Uherský Brod ČSK Uherský BrodVS.SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříž

18. kolo
neděle 31.03.2019, 15:00SFK Nové Město na Moravě SFK Nové Město na MoravěVS.MFK Frýdek - Místek MFK Frýdek - Místek
neděle 31.03.2019, 15:00SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia KroměřížVS.TJ Valašské Meziříčí TJ Valašské Meziříčí
neděle 31.03.2019, 15:00FC Hlučín FC HlučínVS.SK Líšeň SK Líšeň
neděle 31.03.2019, 15:00SK Uničov SK UničovVS.SK Jiskra Rýmařov SK Jiskra Rýmařov
neděle 31.03.2019, 15:00FC Dolní Benešov FC Dolní BenešovVS.SK Spartak Hulín SK Spartak Hulín
neděle 31.03.2019, 15:00FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria OtrokoviceVS.FC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovice
neděle 31.03.2019, 15:00FC Velké Meziříčí FC Velké MeziříčíVS.ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod
neděle 31.03.2019, 15:00MFK Vyškov MFK VyškovVS.FK Hodonín FK Hodonín

19. kolo
neděle 07.04.2019, 15:30FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria OtrokoviceVS.SK Uničov SK Uničov
neděle 07.04.2019, 15:30FK Hodonín FK HodonínVS.FC Hlučín FC Hlučín
neděle 07.04.2019, 15:30SK Líšeň SK LíšeňVS.FC Dolní Benešov FC Dolní Benešov
neděle 07.04.2019, 15:30SK Spartak Hulín SK Spartak HulínVS.SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříž
neděle 07.04.2019, 15:30TJ Valašské Meziříčí TJ Valašské MeziříčíVS.FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí
neděle 07.04.2019, 15:30FC Odra Petřkovice FC Odra PetřkoviceVS.MFK Vyškov MFK Vyškov
neděle 07.04.2019, 15:30MFK Frýdek - Místek MFK Frýdek - MístekVS.SK Jiskra Rýmařov SK Jiskra Rýmařov
neděle 07.04.2019, 15:30ČSK Uherský Brod ČSK Uherský BrodVS.SFK Nové Město na Moravě SFK Nové Město na Moravě

20. kolo
neděle 14.04.2019, 15:30SFK Nové Město na Moravě SFK Nové Město na MoravěVS.TJ Valašské Meziříčí TJ Valašské Meziříčí
neděle 14.04.2019, 15:30SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia KroměřížVS.SK Líšeň SK Líšeň
neděle 14.04.2019, 15:30SK Jiskra Rýmařov SK Jiskra RýmařovVS.ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod
neděle 14.04.2019, 15:30FC Hlučín FC HlučínVS.FC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovice
neděle 14.04.2019, 15:30FC Dolní Benešov FC Dolní BenešovVS.FK Hodonín FK Hodonín
neděle 14.04.2019, 15:30SK Uničov SK UničovVS.MFK Frýdek - Místek MFK Frýdek - Místek
neděle 14.04.2019, 15:30MFK Vyškov MFK VyškovVS.FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice
neděle 14.04.2019, 15:30FC Velké Meziříčí FC Velké MeziříčíVS.SK Spartak Hulín SK Spartak Hulín

21. kolo
neděle 21.04.2019, 16:00MFK Vyškov MFK VyškovVS.SK Uničov SK Uničov
neděle 21.04.2019, 16:00SK Spartak Hulín SK Spartak HulínVS.SFK Nové Město na Moravě SFK Nové Město na Moravě
neděle 21.04.2019, 16:00SK Líšeň SK LíšeňVS.FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí
neděle 21.04.2019, 16:00FK Hodonín FK HodonínVS.SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříž
neděle 21.04.2019, 16:00FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria OtrokoviceVS.FC Hlučín FC Hlučín
neděle 21.04.2019, 16:00TJ Valašské Meziříčí TJ Valašské MeziříčíVS.SK Jiskra Rýmařov SK Jiskra Rýmařov
neděle 21.04.2019, 16:00FC Odra Petřkovice FC Odra PetřkoviceVS.FC Dolní Benešov FC Dolní Benešov
neděle 21.04.2019, 16:00ČSK Uherský Brod ČSK Uherský BrodVS.MFK Frýdek - Místek MFK Frýdek - Místek

22. kolo
neděle 28.04.2019, 16:00SFK Nové Město na Moravě SFK Nové Město na MoravěVS.SK Líšeň SK Líšeň
neděle 28.04.2019, 16:00SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia KroměřížVS.FC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovice
neděle 28.04.2019, 16:00MFK Frýdek - Místek MFK Frýdek - MístekVS.TJ Valašské Meziříčí TJ Valašské Meziříčí
neděle 28.04.2019, 16:00SK Jiskra Rýmařov SK Jiskra RýmařovVS.SK Spartak Hulín SK Spartak Hulín
neděle 28.04.2019, 16:00FC Hlučín FC HlučínVS.MFK Vyškov MFK Vyškov
neděle 28.04.2019, 16:00SK Uničov SK UničovVS.ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod
neděle 28.04.2019, 16:00FC Dolní Benešov FC Dolní BenešovVS.FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice
neděle 28.04.2019, 16:00FC Velké Meziříčí FC Velké MeziříčíVS.FK Hodonín FK Hodonín

23. kolo
neděle 05.05.2019, 16:30FC Hlučín FC HlučínVS.SK Uničov SK Uničov
neděle 05.05.2019, 16:30FC Odra Petřkovice FC Odra PetřkoviceVS.FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí
neděle 05.05.2019, 16:30TJ Valašské Meziříčí TJ Valašské MeziříčíVS.ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod
neděle 05.05.2019, 16:30MFK Vyškov MFK VyškovVS.FC Dolní Benešov FC Dolní Benešov
neděle 05.05.2019, 16:30FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria OtrokoviceVS.SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříž
neděle 05.05.2019, 16:30FK Hodonín FK HodonínVS.SFK Nové Město na Moravě SFK Nové Město na Moravě
neděle 05.05.2019, 16:30SK Líšeň SK LíšeňVS.SK Jiskra Rýmařov SK Jiskra Rýmařov
neděle 05.05.2019, 16:30SK Spartak Hulín SK Spartak HulínVS.MFK Frýdek - Místek MFK Frýdek - Místek

24. kolo
neděle 12.05.2019, 17:00FC Velké Meziříčí FC Velké MeziříčíVS.FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice
neděle 12.05.2019, 17:00SK Jiskra Rýmařov SK Jiskra RýmařovVS.FK Hodonín FK Hodonín
neděle 12.05.2019, 17:00FC Dolní Benešov FC Dolní BenešovVS.FC Hlučín FC Hlučín
neděle 12.05.2019, 17:00SK Uničov SK UničovVS.TJ Valašské Meziříčí TJ Valašské Meziříčí
neděle 12.05.2019, 17:00MFK Frýdek - Místek MFK Frýdek - MístekVS.SK Líšeň SK Líšeň
neděle 12.05.2019, 17:00SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia KroměřížVS.MFK Vyškov MFK Vyškov
neděle 12.05.2019, 17:00SFK Nové Město na Moravě SFK Nové Město na MoravěVS.FC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovice
neděle 12.05.2019, 17:00ČSK Uherský Brod ČSK Uherský BrodVS.SK Spartak Hulín SK Spartak Hulín

25. kolo
neděle 19.05.2019, 17:00FC Hlučín FC HlučínVS.SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříž
neděle 19.05.2019, 17:00SK Spartak Hulín SK Spartak HulínVS.TJ Valašské Meziříčí TJ Valašské Meziříčí
neděle 19.05.2019, 17:00SK Líšeň SK LíšeňVS.ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod
neděle 19.05.2019, 17:00FC Dolní Benešov FC Dolní BenešovVS.SK Uničov SK Uničov
neděle 19.05.2019, 17:00FC Odra Petřkovice FC Odra PetřkoviceVS.SK Jiskra Rýmařov SK Jiskra Rýmařov
neděle 19.05.2019, 17:00MFK Vyškov MFK VyškovVS.FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí
neděle 19.05.2019, 17:00FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria OtrokoviceVS.SFK Nové Město na Moravě SFK Nové Město na Moravě
neděle 19.05.2019, 17:00FK Hodonín FK HodonínVS.MFK Frýdek - Místek MFK Frýdek - Místek

26. kolo
neděle 26.05.2019, 17:00FC Velké Meziříčí FC Velké MeziříčíVS.FC Hlučín FC Hlučín
neděle 26.05.2019, 17:00TJ Valašské Meziříčí TJ Valašské MeziříčíVS.SK Líšeň SK Líšeň
neděle 26.05.2019, 17:00SK Uničov SK UničovVS.SK Spartak Hulín SK Spartak Hulín
neděle 26.05.2019, 17:00SK Jiskra Rýmařov SK Jiskra RýmařovVS.FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice
neděle 26.05.2019, 17:00SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia KroměřížVS.FC Dolní Benešov FC Dolní Benešov
neděle 26.05.2019, 17:00MFK Frýdek - Místek MFK Frýdek - MístekVS.FC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovice
neděle 26.05.2019, 17:00SFK Nové Město na Moravě SFK Nové Město na MoravěVS.MFK Vyškov MFK Vyškov
neděle 26.05.2019, 17:00ČSK Uherský Brod ČSK Uherský BrodVS.FK Hodonín FK Hodonín

27. kolo
neděle 02.06.2019, 17:00SK Uničov SK UničovVS.SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříž
neděle 02.06.2019, 17:00FC Hlučín FC HlučínVS.SFK Nové Město na Moravě SFK Nové Město na Moravě
neděle 02.06.2019, 17:00SK Líšeň SK LíšeňVS.SK Spartak Hulín SK Spartak Hulín
neděle 02.06.2019, 17:00FC Odra Petřkovice FC Odra PetřkoviceVS.ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod
neděle 02.06.2019, 17:00FC Dolní Benešov FC Dolní BenešovVS.FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí
neděle 02.06.2019, 17:00MFK Vyškov MFK VyškovVS.SK Jiskra Rýmařov SK Jiskra Rýmařov
neděle 02.06.2019, 17:00FK Hodonín FK HodonínVS.TJ Valašské Meziříčí TJ Valašské Meziříčí
neděle 02.06.2019, 17:00FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria OtrokoviceVS.MFK Frýdek - Místek MFK Frýdek - Místek

28. kolo
neděle 09.06.2019, 17:30FC Velké Meziříčí FC Velké MeziříčíVS.SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříž
neděle 09.06.2019, 17:30TJ Valašské Meziříčí TJ Valašské MeziříčíVS.FC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovice
neděle 09.06.2019, 17:30SK Spartak Hulín SK Spartak HulínVS.FK Hodonín FK Hodonín
neděle 09.06.2019, 17:30SK Uničov SK UničovVS.SK Líšeň SK Líšeň
neděle 09.06.2019, 17:30SK Jiskra Rýmařov SK Jiskra RýmařovVS.FC Hlučín FC Hlučín
neděle 09.06.2019, 17:30ČSK Uherský Brod ČSK Uherský BrodVS.FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice
neděle 09.06.2019, 17:30SFK Nové Město na Moravě SFK Nové Město na MoravěVS.FC Dolní Benešov FC Dolní Benešov
neděle 09.06.2019, 17:30MFK Frýdek - Místek MFK Frýdek - MístekVS.MFK Vyškov MFK Vyškov

29. kolo
neděle 16.06.2019, 17:30FC Hlučín FC HlučínVS.MFK Frýdek - Místek MFK Frýdek - Místek
neděle 16.06.2019, 17:30SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia KroměřížVS.SFK Nové Město na Moravě SFK Nové Město na Moravě
neděle 16.06.2019, 17:30FC Dolní Benešov FC Dolní BenešovVS.SK Jiskra Rýmařov SK Jiskra Rýmařov
neděle 16.06.2019, 17:30FC Odra Petřkovice FC Odra PetřkoviceVS.SK Spartak Hulín SK Spartak Hulín
neděle 16.06.2019, 17:30FC Velké Meziříčí FC Velké MeziříčíVS.SK Uničov SK Uničov
neděle 16.06.2019, 17:30MFK Vyškov MFK VyškovVS.ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod
neděle 16.06.2019, 17:30FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria OtrokoviceVS.TJ Valašské Meziříčí TJ Valašské Meziříčí
neděle 16.06.2019, 17:30FK Hodonín FK HodonínVS.SK Líšeň SK Líšeň

30. kolo
středa 01.05.2019, 16:30SK Uničov SK UničovVS.FK Hodonín FK Hodonín
středa 01.05.2019, 16:30SK Líšeň SK LíšeňVS.FC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovice
středa 01.05.2019, 16:30SK Spartak Hulín SK Spartak HulínVS.FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice
středa 01.05.2019, 16:30TJ Valašské Meziříčí TJ Valašské MeziříčíVS.MFK Vyškov MFK Vyškov
středa 01.05.2019, 16:30SFK Nové Město na Moravě SFK Nové Město na MoravěVS.FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí
středa 01.05.2019, 16:30ČSK Uherský Brod ČSK Uherský BrodVS.FC Hlučín FC Hlučín
středa 01.05.2019, 16:30MFK Frýdek - Místek MFK Frýdek - MístekVS.FC Dolní Benešov FC Dolní Benešov
středa 01.05.2019, 16:30SK Jiskra Rýmařov SK Jiskra RýmařovVS.SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříž