Rozlosování a výsledky MSFL 2021/2022

1. kolo
pátek 30.07.2021, 17:00ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod3 - 31. FC Slovácko 1. FC Slováckodetail utkání
pátek 30.07.2021, 17:30FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí1 - 1FC Dolní Benešov FC Dolní Benešovdetail utkání
sobota 31.07.2021, 10:15FK Frýdek-Místek FK Frýdek-Místek1 - 3FC Slovan Rosice FC Slovan Rosicedetail utkání
sobota 31.07.2021, 10:15FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice0 - 3FC Hlučín FC Hlučíndetail utkání
sobota 31.07.2021, 17:00SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříž2 - 11. SC Znojmo FK 1. SC Znojmo FKdetail utkání
sobota 31.07.2021, 17:00FK Blansko FK Blansko0 - 1FC Vratimov FC Vratimovdetail utkání
neděle 01.08.2021, 10:15SK Uničov SK Uničov1 - 1FK mládeže Vysočina Jihlava FK mládeže Vysočina Jihlavadetail utkání
neděle 01.08.2021, 10:15SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc3 - 3FC Baník Ostrava FC Baník Ostravadetail utkání
neděle 01.08.2021, 10:30FC Fastav Zlín FC Fastav Zlín2 - 0SFK Nové Město na Moravě SFK Nové Město na Moravědetail utkání

2. kolo
pátek 06.08.2021, 17:001. SC Znojmo FK 1. SC Znojmo FK2 - 3FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčídetail utkání
pátek 06.08.2021, 19:00FC Hlučín FC Hlučín1 - 2SFK Nové Město na Moravě SFK Nové Město na Moravědetail utkání
sobota 07.08.2021, 10:15FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice0 - 1ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Broddetail utkání
sobota 07.08.2021, 10:15FK mládeže Vysočina Jihlava FK mládeže Vysočina Jihlava1 - 2FK Blansko FK Blanskodetail utkání
sobota 07.08.2021, 10:15FC Vratimov FC Vratimov4 - 1FC Fastav Zlín FC Fastav Zlíndetail utkání
sobota 07.08.2021, 16:00FC Dolní Benešov FC Dolní Benešov0 - 3SK Uničov SK Uničovdetail utkání
sobota 07.08.2021, 16:30FC Slovan Rosice FC Slovan Rosice1 - 2SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříždetail utkání
neděle 08.08.2021, 10:00FC Baník Ostrava FC Baník Ostrava2 - 0FK Frýdek-Místek FK Frýdek-Místekdetail utkání
neděle 08.08.2021, 10:151. FC Slovácko 1. FC Slovácko1 - 2SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomoucdetail utkání

3. kolo
sobota 14.08.2021, 10:15FK Frýdek-Místek FK Frýdek-Místek1 - 11. FC Slovácko 1. FC Slováckodetail utkání
sobota 14.08.2021, 10:15FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí0 - 1FC Slovan Rosice FC Slovan Rosicedetail utkání
sobota 14.08.2021, 17:00FK Blansko FK Blansko3 - 1FC Dolní Benešov FC Dolní Benešovdetail utkání
sobota 14.08.2021, 17:00SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříž4 - 1FC Baník Ostrava FC Baník Ostravadetail utkání
sobota 14.08.2021, 17:00SFK Nové Město na Moravě SFK Nové Město na Moravě1 - 1FC Vratimov FC Vratimovdetail utkání
sobota 14.08.2021, 17:00ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod2 - 0FC Hlučín FC Hlučíndetail utkání
neděle 15.08.2021, 10:15SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc4 - 0FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovicedetail utkání
neděle 15.08.2021, 10:15SK Uničov SK Uničov4 - 11. SC Znojmo FK 1. SC Znojmo FKdetail utkání
neděle 15.08.2021, 10:30FC Fastav Zlín FC Fastav Zlín4 - 1FK mládeže Vysočina Jihlava FK mládeže Vysočina Jihlavadetail utkání

4. kolo
pátek 20.08.2021, 17:001. SC Znojmo FK 1. SC Znojmo FK2 - 5FK Blansko FK Blanskodetail utkání
pátek 20.08.2021, 19:00FC Hlučín FC Hlučín4 - 1FC Vratimov FC Vratimovdetail utkání
sobota 21.08.2021, 10:15FK mládeže Vysočina Jihlava FK mládeže Vysočina Jihlava4 - 1SFK Nové Město na Moravě SFK Nové Město na Moravědetail utkání
sobota 21.08.2021, 10:15FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice0 - 2FK Frýdek-Místek FK Frýdek-Místekdetail utkání
sobota 21.08.2021, 15:00FC Dolní Benešov FC Dolní Benešov2 - 1FC Fastav Zlín FC Fastav Zlíndetail utkání
sobota 21.08.2021, 16:30FC Slovan Rosice FC Slovan Rosice0 - 0SK Uničov SK Uničovdetail utkání
sobota 21.08.2021, 16:30ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod1 - 1SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomoucdetail utkání
neděle 22.08.2021, 10:00FC Baník Ostrava FC Baník Ostrava2 - 1FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčídetail utkání
neděle 22.08.2021, 10:151. FC Slovácko 1. FC Slovácko1 - 0SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříždetail utkání

5. kolo
pátek 27.08.2021, 17:30FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí2 - 11. FC Slovácko 1. FC Slováckodetail utkání
sobota 28.08.2021, 10:15FC Vratimov FC Vratimov3 - 0FK mládeže Vysočina Jihlava FK mládeže Vysočina Jihlavadetail utkání
sobota 28.08.2021, 10:15FK Frýdek-Místek FK Frýdek-Místek2 - 2ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Broddetail utkání
sobota 28.08.2021, 16:30FK Blansko FK Blansko2 - 1FC Slovan Rosice FC Slovan Rosicedetail utkání
sobota 28.08.2021, 16:30SFK Nové Město na Moravě SFK Nové Město na Moravě0 - 1FC Dolní Benešov FC Dolní Benešovdetail utkání
sobota 28.08.2021, 17:00SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříž3 - 0FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovicedetail utkání
neděle 29.08.2021, 10:15SK Uničov SK Uničov1 - 3FC Baník Ostrava FC Baník Ostravadetail utkání
neděle 29.08.2021, 10:30FC Fastav Zlín FC Fastav Zlín4 - 01. SC Znojmo FK 1. SC Znojmo FKdetail utkání
neděle 29.08.2021, 11:00FC Hlučín FC Hlučín0 - 1SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomoucdetail utkání

6. kolo
pátek 03.09.2021, 17:00FC Dolní Benešov FC Dolní Benešov1 - 0FC Vratimov FC Vratimovdetail utkání
pátek 03.09.2021, 17:301. SC Znojmo FK 1. SC Znojmo FK0 - 2SFK Nové Město na Moravě SFK Nové Město na Moravědetail utkání
pátek 03.09.2021, 18:00FC Hlučín FC Hlučín2 - 0FK mládeže Vysočina Jihlava FK mládeže Vysočina Jihlavadetail utkání
sobota 04.09.2021, 10:15SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc7 - 0FK Frýdek-Místek FK Frýdek-Místekdetail utkání
sobota 04.09.2021, 10:151. FC Slovácko 1. FC Slovácko1 - 2SK Uničov SK Uničovdetail utkání
sobota 04.09.2021, 10:15FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice1 - 2FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčídetail utkání
sobota 04.09.2021, 16:00FC Slovan Rosice FC Slovan Rosice2 - 1FC Fastav Zlín FC Fastav Zlíndetail utkání
sobota 04.09.2021, 16:00ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod0 - 1SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříždetail utkání
neděle 05.09.2021, 10:00FC Baník Ostrava FC Baník Ostrava4 - 0FK Blansko FK Blanskodetail utkání

7. kolo
sobota 11.09.2021, 10:15FC Vratimov FC Vratimov2 - 21. SC Znojmo FK 1. SC Znojmo FKdetail utkání
sobota 11.09.2021, 10:15FK mládeže Vysočina Jihlava FK mládeže Vysočina Jihlava3 - 3FC Dolní Benešov FC Dolní Benešovdetail utkání
sobota 11.09.2021, 10:15FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí0 - 2ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Broddetail utkání
sobota 11.09.2021, 16:00SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříž0 - 2SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomoucdetail utkání
sobota 11.09.2021, 16:00FK Blansko FK Blansko1 - 31. FC Slovácko 1. FC Slováckodetail utkání
neděle 12.09.2021, 10:15SK Uničov SK Uničov0 - 0FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovicedetail utkání
neděle 12.09.2021, 10:30FC Fastav Zlín FC Fastav Zlín0 - 1FC Baník Ostrava FC Baník Ostravadetail utkání
neděle 12.09.2021, 16:00FK Frýdek-Místek FK Frýdek-Místek0 - 2FC Hlučín FC Hlučíndetail utkání
neděle 12.09.2021, 16:00SFK Nové Město na Moravě SFK Nové Město na Moravě2 - 3FC Slovan Rosice FC Slovan Rosicedetail utkání

8. kolo
pátek 17.09.2021, 18:00FC Hlučín FC Hlučín3 - 0FC Dolní Benešov FC Dolní Benešovdetail utkání
sobota 18.09.2021, 10:15SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc2 - 0FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčídetail utkání
sobota 18.09.2021, 10:15FK Frýdek-Místek FK Frýdek-Místek2 - 4SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříždetail utkání
sobota 18.09.2021, 10:15FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice2 - 4FK Blansko FK Blanskodetail utkání
sobota 18.09.2021, 15:30ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod0 - 1SK Uničov SK Uničovdetail utkání
sobota 18.09.2021, 15:30FC Slovan Rosice FC Slovan Rosice1 - 0FC Vratimov FC Vratimovdetail utkání
neděle 19.09.2021, 10:00FC Baník Ostrava FC Baník Ostrava3 - 0SFK Nové Město na Moravě SFK Nové Město na Moravědetail utkání
neděle 19.09.2021, 10:151. FC Slovácko 1. FC Slovácko2 - 0FC Fastav Zlín FC Fastav Zlíndetail utkání
neděle 19.09.2021, 10:151. SC Znojmo FK 1. SC Znojmo FK2 - 2FK mládeže Vysočina Jihlava FK mládeže Vysočina Jihlavadetail utkání

9. kolo
pátek 24.09.2021, 16:00FC Baník Ostrava FC Baník Ostrava3 - 1FC Vratimov FC Vratimovdetail utkání
sobota 25.09.2021, 10:15FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí1 - 0FK Frýdek-Místek FK Frýdek-Místekdetail utkání
sobota 25.09.2021, 15:30FK Blansko FK Blansko2 - 1ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Broddetail utkání
sobota 25.09.2021, 15:30FC Dolní Benešov FC Dolní Benešov2 - 21. SC Znojmo FK 1. SC Znojmo FKdetail utkání
sobota 25.09.2021, 16:00SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříž3 - 0FC Hlučín FC Hlučíndetail utkání
neděle 26.09.2021, 10:15FK mládeže Vysočina Jihlava FK mládeže Vysočina Jihlava2 - 1FC Slovan Rosice FC Slovan Rosicedetail utkání
neděle 26.09.2021, 10:15SK Uničov SK Uničov0 - 4SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomoucdetail utkání
neděle 26.09.2021, 10:30FC Fastav Zlín FC Fastav Zlín2 - 4FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovicedetail utkání
neděle 26.09.2021, 15:30SFK Nové Město na Moravě SFK Nové Město na Moravě1 - 21. FC Slovácko 1. FC Slováckodetail utkání

10. kolo
pátek 01.10.2021, 18:00FC Hlučín FC Hlučín2 - 11. SC Znojmo FK 1. SC Znojmo FKdetail utkání
pátek 01.10.2021, 18:00SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříž1 - 1FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčídetail utkání
sobota 02.10.2021, 10:15FK Frýdek-Místek FK Frýdek-Místek0 - 3SK Uničov SK Uničovdetail utkání
sobota 02.10.2021, 10:15FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice0 - 0SFK Nové Město na Moravě SFK Nové Město na Moravědetail utkání
sobota 02.10.2021, 15:00ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod4 - 0FC Fastav Zlín FC Fastav Zlíndetail utkání
sobota 02.10.2021, 15:00FC Slovan Rosice FC Slovan Rosice3 - 1FC Dolní Benešov FC Dolní Benešovdetail utkání
neděle 03.10.2021, 10:00FC Baník Ostrava FC Baník Ostrava1 - 1FK mládeže Vysočina Jihlava FK mládeže Vysočina Jihlavadetail utkání
neděle 03.10.2021, 10:15SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc3 - 0FK Blansko FK Blanskodetail utkání
neděle 03.10.2021, 10:151. FC Slovácko 1. FC Slovácko1 - 1FC Vratimov FC Vratimovdetail utkání

11. kolo
pátek 08.10.2021, 10:30FK mládeže Vysočina Jihlava FK mládeže Vysočina Jihlava2 - 81. FC Slovácko 1. FC Slováckodetail utkání
pátek 08.10.2021, 15:00FC Fastav Zlín FC Fastav Zlín2 - 2SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomoucdetail utkání
sobota 09.10.2021, 10:15FC Vratimov FC Vratimov3 - 0FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovicedetail utkání
sobota 09.10.2021, 10:15FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí0 - 4FC Hlučín FC Hlučíndetail utkání
sobota 09.10.2021, 15:00FC Dolní Benešov FC Dolní Benešov0 - 3FC Baník Ostrava FC Baník Ostravadetail utkání
sobota 09.10.2021, 15:00SFK Nové Město na Moravě SFK Nové Město na Moravě0 - 0ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Broddetail utkání
sobota 09.10.2021, 15:00FK Blansko FK Blansko5 - 1FK Frýdek-Místek FK Frýdek-Místekdetail utkání
neděle 10.10.2021, 10:151. SC Znojmo FK 1. SC Znojmo FK3 - 4FC Slovan Rosice FC Slovan Rosicedetail utkání
neděle 10.10.2021, 10:15SK Uničov SK Uničov2 - 3SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříždetail utkání

12. kolo
pátek 15.10.2021, 18:00SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříž3 - 1FK Blansko FK Blanskodetail utkání
sobota 16.10.2021, 10:15FC Hlučín FC Hlučín0 - 0FC Slovan Rosice FC Slovan Rosicedetail utkání
sobota 16.10.2021, 10:15FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí0 - 2SK Uničov SK Uničovdetail utkání
sobota 16.10.2021, 10:15FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice2 - 0FK mládeže Vysočina Jihlava FK mládeže Vysočina Jihlavadetail utkání
sobota 16.10.2021, 10:15FK Frýdek-Místek FK Frýdek-Místek1 - 0FC Fastav Zlín FC Fastav Zlíndetail utkání
sobota 16.10.2021, 14:30ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod1 - 0FC Vratimov FC Vratimovdetail utkání
neděle 17.10.2021, 10:00FC Baník Ostrava FC Baník Ostrava2 - 41. SC Znojmo FK 1. SC Znojmo FKdetail utkání
neděle 17.10.2021, 10:15SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc5 - 1SFK Nové Město na Moravě SFK Nové Město na Moravědetail utkání
neděle 17.10.2021, 10:151. FC Slovácko 1. FC Slovácko4 - 0FC Dolní Benešov FC Dolní Benešovdetail utkání

13. kolo
sobota 23.10.2021, 10:15FC Vratimov FC Vratimov0 - 2SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomoucdetail utkání
sobota 23.10.2021, 14:00FK mládeže Vysočina Jihlava FK mládeže Vysočina Jihlava1 - 0ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Broddetail utkání
sobota 23.10.2021, 14:30SFK Nové Město na Moravě SFK Nové Město na Moravě0 - 0FK Frýdek-Místek FK Frýdek-Místekdetail utkání
sobota 23.10.2021, 14:30FC Dolní Benešov FC Dolní Benešov2 - 0FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovicedetail utkání
sobota 23.10.2021, 14:30FC Slovan Rosice FC Slovan Rosice0 - 1FC Baník Ostrava FC Baník Ostravadetail utkání
sobota 23.10.2021, 14:30FK Blansko FK Blansko4 - 0FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčídetail utkání
neděle 24.10.2021, 10:151. SC Znojmo FK 1. SC Znojmo FK4 - 21. FC Slovácko 1. FC Slováckodetail utkání
neděle 24.10.2021, 10:15SK Uničov SK Uničov0 - 4FC Hlučín FC Hlučíndetail utkání
neděle 24.10.2021, 10:30FC Fastav Zlín FC Fastav Zlín1 - 2SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříždetail utkání

14. kolo
pátek 29.10.2021, 18:00FC Hlučín FC HlučínVS.FC Baník Ostrava FC Baník Ostrava
sobota 30.10.2021, 10:15FK Frýdek-Místek FK Frýdek-MístekVS.FC Vratimov FC Vratimov
sobota 30.10.2021, 10:15FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria OtrokoviceVS.1. SC Znojmo FK 1. SC Znojmo FK
sobota 30.10.2021, 10:15FC Velké Meziříčí FC Velké MeziříčíVS.FC Fastav Zlín FC Fastav Zlín
sobota 30.10.2021, 14:30ČSK Uherský Brod ČSK Uherský BrodVS.FC Dolní Benešov FC Dolní Benešov
sobota 30.10.2021, 17:30SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia KroměřížVS.SFK Nové Město na Moravě SFK Nové Město na Moravě
neděle 31.10.2021, 10:15SK Sigma Olomouc SK Sigma OlomoucVS.FK mládeže Vysočina Jihlava FK mládeže Vysočina Jihlava
neděle 31.10.2021, 10:151. FC Slovácko 1. FC SlováckoVS.FC Slovan Rosice FC Slovan Rosice
neděle 31.10.2021, 10:15SK Uničov SK UničovVS.FK Blansko FK Blansko

15. kolo
sobota 06.11.2021, 10:15FK mládeže Vysočina Jihlava FK mládeže Vysočina JihlavaVS.FK Frýdek-Místek FK Frýdek-Místek
sobota 06.11.2021, 10:15FC Vratimov FC VratimovVS.SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříž
sobota 06.11.2021, 14:00SFK Nové Město na Moravě SFK Nové Město na MoravěVS.FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí
sobota 06.11.2021, 14:00FC Dolní Benešov FC Dolní BenešovVS.SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc
sobota 06.11.2021, 14:00FC Slovan Rosice FC Slovan RosiceVS.FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice
sobota 06.11.2021, 14:00FK Blansko FK BlanskoVS.FC Hlučín FC Hlučín
neděle 07.11.2021, 10:00FC Baník Ostrava FC Baník OstravaVS.1. FC Slovácko 1. FC Slovácko
neděle 07.11.2021, 10:151. SC Znojmo FK 1. SC Znojmo FKVS.ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod
neděle 07.11.2021, 10:30FC Fastav Zlín FC Fastav ZlínVS.SK Uničov SK Uničov

16. kolo
pátek 12.11.2021, 18:00FC Hlučín FC HlučínVS.1. FC Slovácko 1. FC Slovácko
sobota 13.11.2021, 10:15FK Frýdek-Místek FK Frýdek-MístekVS.FC Dolní Benešov FC Dolní Benešov
sobota 13.11.2021, 10:15FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria OtrokoviceVS.FC Baník Ostrava FC Baník Ostrava
sobota 13.11.2021, 14:00SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia KroměřížVS.FK mládeže Vysočina Jihlava FK mládeže Vysočina Jihlava
sobota 13.11.2021, 14:00FC Velké Meziříčí FC Velké MeziříčíVS.FC Vratimov FC Vratimov
sobota 13.11.2021, 14:00FK Blansko FK BlanskoVS.FC Fastav Zlín FC Fastav Zlín
sobota 13.11.2021, 14:00ČSK Uherský Brod ČSK Uherský BrodVS.FC Slovan Rosice FC Slovan Rosice
neděle 14.11.2021, 10:15SK Sigma Olomouc SK Sigma OlomoucVS.1. SC Znojmo FK 1. SC Znojmo FK
neděle 14.11.2021, 10:15SK Uničov SK UničovVS.SFK Nové Město na Moravě SFK Nové Město na Moravě

17. kolo
středa 08.09.2021, 16:00FK mládeže Vysočina Jihlava FK mládeže Vysočina Jihlava3 - 3FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčídetail utkání
středa 08.09.2021, 16:001. SC Znojmo FK 1. SC Znojmo FK2 - 3FK Frýdek-Místek FK Frýdek-Místekdetail utkání
středa 08.09.2021, 16:30FC Baník Ostrava FC Baník Ostrava2 - 1ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Broddetail utkání
středa 08.09.2021, 17:00SFK Nové Město na Moravě SFK Nové Město na Moravě1 - 3FK Blansko FK Blanskodetail utkání
středa 08.09.2021, 17:00FC Dolní Benešov FC Dolní Benešov0 - 2SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříždetail utkání
středa 08.09.2021, 17:00FC Slovan Rosice FC Slovan Rosice1 - 0SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomoucdetail utkání
středa 08.09.2021, 17:00FC Fastav Zlín FC Fastav Zlín2 - 0FC Hlučín FC Hlučíndetail utkání
středa 08.09.2021, 17:001. FC Slovácko 1. FC Slovácko4 - 0FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovicedetail utkání
středa 08.09.2021, 17:00FC Vratimov FC Vratimov0 - 3SK Uničov SK Uničovdetail utkání

18. kolo

19. kolo

20. kolo

21. kolo

22. kolo

23. kolo

24. kolo

25. kolo

26. kolo

27. kolo

28. kolo

29. kolo

30. kolo

31. kolo

32. kolo

33. kolo

34. kolo