MFK Vyškov

MFK Vyškov

Novinky

12.10.2018: MFK Vyškov v domácím poháru skončil. Poslední klub z Moravskoslezské fotbalové ligy podlehl v domácím prostředí aktuálnímu českému mistrovi Viktorii Plzeň 1:5. O čestný úspěch domácích se zasloužil Ondřej Vintr. Utkání roku sledovalo na stadionu ve Vyškově 2463 diváků. "V prvním poločase byl na našich hráčích vidět obrovský respekt a sami jsme Plzni připravili čtyři góly. Proto byl můj úkol v poločase hráčům nevynadat, ale spíš je podpořit. Zdůrazňoval jsem, ať se zklidníme a nebojíme se hrát. Myslím si, že ve druhém poločase jsme to splnili a kluci ukázali velice dobré věci směrem dopředu. A kromě gólu jsme měli i další dvě tři velké šance," zhodnotil utkání domácí trenér Jan Trousil pro oficiální web MFK Vyškov.

02.10.2018: Na utkání roku se připravuje MFK Vyškov. Los MOL Cupu přivede na Stadion Za parkem mistrovskou Viktorii Plzeň. Účastník Ligy Mistrů vyzve posledního reprezentanta Moravskoslezské fotbalové ligy v domácím poháru 11. října v 16 hodin.

14.09.2018: Dnešní los 3. kola Mol Cupu udělal Vyškovu velkou radost. MFK se může těšit, že na domácím stadionu přivítá Viktorii Plzeň - úřadujícího mistra a letošního účastníka Ligy Mistrů. Úředním (předběžným) hracím termínem je 26. září.

06.09.2018: Ve druhém kole Mol Cupu uspěl pouze jeden účastník MSFL. Po vítězství 3:2 v prodloužení nad Vítkovicemi se Vyškov podívá do třetího kola.