Historie Moravskoslezské fotbalové ligy

Sezóna 2020/2021

Z důvodu šíření nemoci covid-19 se jubilejní třicátý ročník Moravskoslezské fotbalové ligy nedohrál. Blansko, které postoupilo o patro výš, nahradilo před sezonou béčko Vysočiny Jihlava z divize. Z Fotbalové národní ligy sice sestoupily Vítkovice, klub se ale rozhodl přihlásit až divizní soutěž.

Během sezony se stihlo odehrát nekompletních jedenáct kol, poté byla soutěž předčasně ukončena. Mistr ani sestupující nebyli vyhlášeni. Jelikož se ale podařilo dohrát profesionální soutěže a z Fotbalové národní ligy sestoupilo Blansko, proběhlo takzvané doplnění. O postup měl zájem MFK Vyškov i béčko Slovácka. Ve prospěch vyškovanů rozhodl vyšší bodový koeficient.

Během jedenácti zápasů nastřílel Aleš Krč jedenáct branek a stal se nejlepším střelcem nekompletního ročníku.

Po sezoně došlo k vyvrcholení sporů mezi akciovou společností a zapsaným spolkem ve Frýdku Místku. Akciová společnost, pod kterou spadá třetiligové mužstvo, se rozhodlo přesunout do Vratimova. Frýdek Místek ale v MSFL bude pokračovat i v další sezoně, když získal licenci z Petřkovic. Ty naopak v soutěží končí a začnou v nejnižších patrech fotbalové pyramidy.

Tabulka MSFLZápasyVRPSkóre (brankový rozdíl)Body
1.  1. FC Slovácko1. FC Slovácko1165023:6 (17)2311
2.  FC Odra PetřkoviceFC Odra Petřkovice1171318:15 (3)221
3.  MFK VyškovMFK Vyškov1063121:11 (10)219
4.  SK Hanácká Slavia KroměřížSK Hanácká Slavia Kroměříž1155116:13 (3)208
5.  SK UničovSK Uničov1161439:17 (22)19-2
6.  MFK Frýdek - MístekMFK Frýdek - Místek1161424:19 (5)194
7.  FC HlučínFC Hlučín1153314:11 (3)180
8.  FC Viktoria OtrokoviceFC Viktoria Otrokovice1160523:23 (0)183
9.  FC Baník OstravaFC Baník Ostrava1144317:16 (1)16-5
10.  FC Slovan RosiceFC Slovan Rosice1143414:13 (1)15-3
11.  ČSK Uherský BrodČSK Uherský Brod1136215:17 (-2)15-6
12.  FC Velké MeziříčíFC Velké Meziříčí1141616:23 (-7)13-2
13.  SFK Vrchovina Nové Město na MoravěSFK Vrchovina Nové Město na Moravě1133517:25 (-8)12-3
14.  SK Sigma OlomoucSK Sigma Olomouc1024414:16 (-2)10-5
15.  FC Fastav ZlínFC Fastav Zlín1124514:19 (-5)10-8
16.  1. SC Znojmo FK1. SC Znojmo FK1131716:24 (-8)10-11
17.  FC Dolní BenešovFC Dolní Benešov1121811:25 (-14)7-5
18.  FC Vysočina JihlavaFC Vysočina Jihlava11101011:30 (-19)3-9
Tabulka střelců MSFL
Aleš Krč SK Uničov SK Uničov 11
Tomáš Komenda SK Uničov SK Uničov 10
Pavel Simr MFK Vyškov MFK Vyškov 9
Jan Ambrozek SK Uničov SK Uničov 8
Jakub Teplý FC Vratimov FC Vratimov 7
Radovan Lokša FC Hlučín FC Hlučín 7
Matěj Votava SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříž 5
Ondřej Moučka FC Hlučín FC Hlučín 5
Adam Fila FC Slovan Rosice FC Slovan Rosice 5
Jiří Kiška FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice 5
Tomáš Okleštěk 1. SC Znojmo FK 1. SC Znojmo FK 5
Marián Kovář SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříž 5
Šimon Chwaszcz FC Fastav Zlín FC Fastav Zlín 5
Martin Schlehr FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice 4
Pavel Juroška 1. FC Slovácko 1. FC Slovácko 4
Jan Martiník FC Baník Ostrava FC Baník Ostrava 4
Martin Váňa ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod 4
Antonín Plichta FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí 4
Jakub Vichta SK Uničov SK Uničov 4
Dominik Kraut FC Hlučín FC Hlučín 4
Robin Demeter FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí 4
Jan Kliment 1. FC Slovácko 1. FC Slovácko 3
Libor Žondra FK Frýdek-Místek FK Frýdek-Místek 3
Dominik Kostka 1. FC Slovácko 1. FC Slovácko 3
Denis Nieslanik MFK Vyškov MFK Vyškov 3
Filip Vecheta 1. FC Slovácko 1. FC Slovácko 3
Filip Kubala 1. FC Slovácko 1. FC Slovácko 3
Adam Zajíček FC Hlučín FC Hlučín 3
Jakub Yunis SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc 3
Marek Janša FK Frýdek-Místek FK Frýdek-Místek 3
Josef Švanda SFK Nové Město na Moravě SFK Nové Město na Moravě 3
Ondřej Vintr MFK Vyškov MFK Vyškov 3
Jiří Tulajdan FK Blansko FK Blansko 3
Tomáš Hykel FK Frýdek-Místek FK Frýdek-Místek 3
Martin Pecuch FC Dolní Benešov FC Dolní Benešov 3
Radim Šuta FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí 3
Dominik Radič SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc 2
Dominik Martišiak FC Baník Ostrava FC Baník Ostrava 2
Ondřej Zmrzlý SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc 2
David Šteffl SFK Nové Město na Moravě SFK Nové Město na Moravě 2
Jakub Padych FC Hlučín FC Hlučín 2
Lukáš Ptáček FC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovice 2
Jáchym Šíp SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc 2
Patrik Slaměna SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc 2
Václav Havlín FK mládeže Vysočina Jihlava FK mládeže Vysočina Jihlava 2
Tomáš Dobrovodský FC Slovan Rosice FC Slovan Rosice 2
Dan Jambor MFK Vyškov MFK Vyškov 2
Jakub Kolář FC Fastav Zlín FC Fastav Zlín 2
Mirek Malata FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí 2
Petr Zapalač FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice 2
Martin Zedníček FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice 2
Lukáš Hrdlička FC Fastav Zlín FC Fastav Zlín 2
Michal Klesa MFK Vyškov MFK Vyškov 2
Vojtěch Wala FC Hlučín FC Hlučín 2
Patrik Kundrátek FC Hlučín FC Hlučín 2
Jiří Batelka SFK Nové Město na Moravě SFK Nové Město na Moravě 2
Milan Moravec 1. SC Znojmo FK 1. SC Znojmo FK 2
Jan Nedvěd FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí 2
Denis Dziuba FC Vratimov FC Vratimov 2
Filip Labuda FC Dolní Benešov FC Dolní Benešov 2
Erik Sedláček FC Slovan Rosice FC Slovan Rosice 2
Roman Vasiljev SK Uničov SK Uničov 2
Lukáš Michal SFK Nové Město na Moravě SFK Nové Město na Moravě 2
Luboš Chloupek SFK Nové Město na Moravě SFK Nové Město na Moravě 2
Martin Mlýnek FC Fastav Zlín FC Fastav Zlín 2
Patrik Rubý FC Dolní Benešov FC Dolní Benešov 2
Lukáš Vychodil FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice 2
Marek Flasar ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod 2
Filip Markovič FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice 2
Adam Bahounek FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice 2
Michal Minář FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice 2
Marek Neumann FC Hlučín FC Hlučín 2
Tadeáš Zezula FC Slovan Rosice FC Slovan Rosice 2
Tomáš Mlýnek FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice 2
Adam Jasenský FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice 2
Florent Grégoire Poulolo SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc 1
Michal Ševčík FK mládeže Vysočina Jihlava FK mládeže Vysočina Jihlava 1
Adam Jiránek FK mládeže Vysočina Jihlava FK mládeže Vysočina Jihlava 1
Timur Melekestsev 1. FC Slovácko 1. FC Slovácko 1
Kryštof Daněk SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc 1
Adam Gorčica FC Dolní Benešov FC Dolní Benešov 1
Daniel Mareček 1. FC Slovácko 1. FC Slovácko 1
Athanasios Nikolaos Fokaidis FK Frýdek-Místek FK Frýdek-Místek 1
Jarmil Blahuta FC Baník Ostrava FC Baník Ostrava 1
Benjamin Mustafić SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříž 1
Karel Pojezný FK mládeže Vysočina Jihlava FK mládeže Vysočina Jihlava 1
Tomáš Franěk FK mládeže Vysočina Jihlava FK mládeže Vysočina Jihlava 1
Adam Ritter FK mládeže Vysočina Jihlava FK mládeže Vysočina Jihlava 1
Jan Fiala SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc 1
Justin James Araujo Wilson FK mládeže Vysočina Jihlava FK mládeže Vysočina Jihlava 1
Miloš Šidlík SK Uničov SK Uničov 1
Dau Chok Daniel Chol FK mládeže Vysočina Jihlava FK mládeže Vysočina Jihlava 1
Oleksandr Pernatskyi MFK Vyškov MFK Vyškov 1
Vojtěch Wojatschke FC Dolní Benešov FC Dolní Benešov 1
Martin Řehola 1. SC Znojmo FK 1. SC Znojmo FK 1
Jan Fulnek FC Baník Ostrava FC Baník Ostrava 1
Jakub Rezek 1. FC Slovácko 1. FC Slovácko 1
Jan Holzer FC Hlučín FC Hlučín 1
Timofej Barkov FK Frýdek-Místek FK Frýdek-Místek 1
Ondřej Kubík FC Dolní Benešov FC Dolní Benešov 1
Adam Bednár SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc 1
Matěj Lorenc ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod 1
Radim Pohanka 1. SC Znojmo FK 1. SC Znojmo FK 1
Vojtěch Kamas SK Uničov SK Uničov 1
Dominik Straňák SK Uničov SK Uničov 1
Jaromír Srubek 1. FC Slovácko 1. FC Slovácko 1
Lukáš Hekerle SFK Nové Město na Moravě SFK Nové Město na Moravě 1
Jiří Švrček ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod 1
Adam Houser SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříž 1
Jan Pek 1. FC Slovácko 1. FC Slovácko 1
Ladislav Kolčava FK mládeže Vysočina Jihlava FK mládeže Vysočina Jihlava 1
Tomáš Uhřík FC Fastav Zlín FC Fastav Zlín 1
Denis Plecitý SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříž 1
Martin Krakovčík 1. SC Znojmo FK 1. SC Znojmo FK 1
Karel Jaroš MFK Vyškov MFK Vyškov 1
David Štrombach 1. SC Znojmo FK 1. SC Znojmo FK 1
Adam Kebísek FK Frýdek-Místek FK Frýdek-Místek 1
Jan Vítámvás FC Slovan Rosice FC Slovan Rosice 1
Martin Vybíral SK Uničov SK Uničov 1
Lukáš Raab FK Frýdek-Místek FK Frýdek-Místek 1
Libor Pernica 1. FC Slovácko 1. FC Slovácko 1
František Malár 1. SC Znojmo FK 1. SC Znojmo FK 1
Petr Sklenář SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříž 1
Radim Dostál FC Hlučín FC Hlučín 1
Pavel Novák FC Slovan Rosice FC Slovan Rosice 1
Petr Literák FK Frýdek-Místek FK Frýdek-Místek 1
Josef Opatřil FC Hlučín FC Hlučín 1
Marek Strakoš FC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovice 1
Vilem Gettler ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod 1
Michal Skalník SFK Nové Město na Moravě SFK Nové Město na Moravě 1
Daniel Skroch FC Dolní Benešov FC Dolní Benešov 1
Robin Josefík ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod 1
Tomáš Vengřinek FK Frýdek-Místek FK Frýdek-Místek 1
Pavel Drbal FC Slovan Rosice FC Slovan Rosice 1
Michal Skwarczek FC Vratimov FC Vratimov 1
Petr Kirschner 1. SC Znojmo FK 1. SC Znojmo FK 1
Adam Varadi FC Vratimov FC Vratimov 1
Tomáš Moravec FC Dolní Benešov FC Dolní Benešov 1
Martin Bzirský FC Vratimov FC Vratimov 1
Tomáš Gebauer FC Dolní Benešov FC Dolní Benešov 1
Tomáš Duba SFK Nové Město na Moravě SFK Nové Město na Moravě 1
Martin Puža FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí 1
Marek Mančík ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod 1
Michal Vrága ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod 1
Michal Malý FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice 1
Michal Suchý FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice 1
Josef Pančochář FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice 1
Michal Cupák SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříž 1
Zdeněk Fládr 1. SC Znojmo FK 1. SC Znojmo FK 1
Jakub Můčka SK Uničov SK Uničov 1
Jakub Mac FC Hlučín FC Hlučín 1
David Bača SK Uničov SK Uničov 1
listování sezonami
<< 2019/2020 | 2020/2021 | >>