Historie Moravskoslezské fotbalové ligy

Sezóna 2018/2019

Z druhé ligy sestoupil do Moravskoslezské fotbalové ligy MFK Frýdek Místek. Z divizí se připojil FC Dolní Benešov a SFK Vrchovina Nové Město na Moravě.

Vítězem Moravskoslezské fotbalové ligy a postupujícím o soutěž výš se stal Sportovní klub Líšeň. Napínavý souboj o záchranu nezvládl FK Hodonín, SK Jiskra Rýmařov, SK Spartak Hulín a TJ Valašské Meziříčí. Špatná sezona Hulína neskončila jen sestupem ale rozpuštěním družstva mužů.

Nejlepšími střelci ročníku se stali frýdecko-místecký útočník Adam Varadi a kroměřížský útočník Jan Silný, kteří soupeřům nastříleli shodně 21 branek.

Tabulka MSFLZápasyVRPSkóre (brankový rozdíl)Body
1.  SK LíšeňSK Líšeň30187567:33 (34)6116
2.  FC Odra PetřkoviceFC Odra Petřkovice30193858:35 (23)6015
3.  MFK Frýdek - MístekMFK Frýdek - Místek30193854:33 (21)6015
4.  SK Hanácká Slavia KroměřížSK Hanácká Slavia Kroměříž30176762:31 (31)5712
5.  SK UničovSK Uničov30156954:36 (18)516
6.  MFK VyškovMFK Vyškov30149759:35 (24)516
7.  FC Velké MeziříčíFC Velké Meziříčí301191055:61 (-6)42-3
8.  FC Viktoria OtrokoviceFC Viktoria Otrokovice301241463:55 (8)40-5
9.  FC HlučínFC Hlučín301091146:41 (5)39-6
10.  ČSK Uherský BrodČSK Uherský Brod301161346:48 (-2)39-6
11.  FC Dolní BenešovFC Dolní Benešov301071337:52 (-15)37-8
12.  SFK Vrchovina Nové Město na MoravěSFK Vrchovina Nové Město na Moravě30981344:58 (-14)35-10
13.  FK HodonínFK Hodonín301051543:43 (0)35-10
14.  SK Jiskra RýmařovSK Jiskra Rýmařov30981349:55 (-6)35-10
15.  SK Spartak HulínSK Spartak Hulín30651940:75 (-35)23-22
16.  TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí30052514:100 (-86)5-40
Tabulka střelců MSFL
Adam Varadi FC Vratimov FC Vratimov 21
Jan Silný SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříž 21
Marek Vintr MFK Vyškov MFK Vyškov 18
Tomáš Šupák SK Jiskra Rýmařov SK Jiskra Rýmařov 18
Tomáš Duba SFK Nové Město na Moravě SFK Nové Město na Moravě 17
Jan Hladík FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice 16
Pavel Simr MFK Vyškov MFK Vyškov 15
Marek Szotkowski FC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovice 14
Jakub Přichystal SK Líšeň SK Líšeň 13
Petr Navrátil SK Jiskra Rýmařov SK Jiskra Rýmařov 13
Aleš Krč SK Uničov SK Uničov 13
Filip Labuda FC Dolní Benešov FC Dolní Benešov 11
Radovan Lokša FC Hlučín FC Hlučín 11
Václav Ondřejka FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice 11
David Krška SK Líšeň SK Líšeň 11
Robin Demeter FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí 11
Ondřej Vintr MFK Vyškov MFK Vyškov 9
Jiří Kiška FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice 9
Jaroslav Málek FC Hlučín FC Hlučín 9
Lukáš Motal SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříž 9
Dominik Kraut FC Hlučín FC Hlučín 9
Tomáš Machálek FK Blansko FK Blansko 9
Michal Šrom SK Spartak Hulín SK Spartak Hulín 9
Šimon Chwaszcz FC Fastav Zlín FC Fastav Zlín 9
Tomáš Komenda SK Uničov SK Uničov 9
Ondřej Adamík FC Dolní Benešov FC Dolní Benešov 8
Patrik Strnad SK Uničov SK Uničov 8
Patrik Demeter FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí 8
Tomáš Okleštěk 1. SC Znojmo FK 1. SC Znojmo FK 8
Marián Kovář SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříž 8
Petr Dolejš FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí 8
Václav Vašíček FK Frýdek-Místek FK Frýdek-Místek 7
Martin Výmola TJ Valašské Meziříčí TJ Valašské Meziříčí 7
Filip Hruboš ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod 7
Marek Neumann FC Hlučín FC Hlučín 7
Filip Žák FK Blansko FK Blansko 7
Martin Foltyn FC Baník Ostrava FC Baník Ostrava 7
Lukáš Kania FC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovice 6
Mario Telnar FK Frýdek-Místek FK Frýdek-Místek 6
Václav Mozol FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice 6
Michal Skalník SFK Nové Město na Moravě SFK Nové Město na Moravě 6
Tomáš Ťok ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod 6
Daniel Dydowicz FC Hlučín FC Hlučín 6
Marek Matocha MFK Vyškov MFK Vyškov 6
Jan Ambrozek SK Uničov SK Uničov 6
Lucas Serra De Carvalho 1. SC Znojmo FK 1. SC Znojmo FK 6
Adam Jasenský FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice 6
Tomáš Smejkal SK Líšeň SK Líšeň 5
Papa Saltigué Massamba Dione FK Hodonín FK Hodonín 5
Tomasz Gomola FC Dolní Benešov FC Dolní Benešov 5
Jakub Býma FC Dolní Benešov FC Dolní Benešov 5
Patrik Mucha FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí 5
Pavel Jeřábek SK Uničov SK Uničov 5
Eduard Smejkal FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí 5
Michal Suchý FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice 5
Martin Malenovský ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod 5
Michal Zapletal SK Líšeň SK Líšeň 4
Jan Hruška FC Vratimov FC Vratimov 4
Tomáš Josl SK Spartak Hulín SK Spartak Hulín 4
Martin Vyskočil SK Spartak Hulín SK Spartak Hulín 4
Josef Hesek FK Hodonín FK Hodonín 4
Nikolas Tilkeridis FC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovice 4
Ondřej Vícha SFK Nové Město na Moravě SFK Nové Město na Moravě 4
Michal Dočekal SFK Nové Město na Moravě SFK Nové Město na Moravě 4
Patrik Rubý FC Dolní Benešov FC Dolní Benešov 4
Jakub Ptáček FC Vratimov FC Vratimov 4
Václav Minařík FK Blansko FK Blansko 4
Marek Mančík ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod 4
Michal Minář FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice 4
Michal Malý FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice 4
Michal Cupák SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříž 4
Jakub Svoboda SK Uničov SK Uničov 4
Tomáš Mlýnek FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice 4
Martin Rolinek SK Líšeň SK Líšeň 3
Jakub Slaný FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice 3
Radek Matulka SFK Nové Město na Moravě SFK Nové Město na Moravě 3
Pavel Ondruška SK Jiskra Rýmařov SK Jiskra Rýmařov 3
Guy Reteno Elekana FK Blansko FK Blansko 3
Matěj Fiala FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice 3
Tomáš Hykel FK Frýdek-Místek FK Frýdek-Místek 3
Michal Skwarczek FC Vratimov FC Vratimov 3
Martin Pecuch FC Dolní Benešov FC Dolní Benešov 3
Richard David ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod 3
Lukáš Vychodil FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice 3
Jakub Vichta SK Uničov SK Uničov 3
Radim Baranek FC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovice 3
Filip Markovič FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice 3
Martin Blanař ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod 3
David Bača SK Uničov SK Uničov 3
David Komínek FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí 3
Michal Jakubek FK Hodonín FK Hodonín 2
Franck Vanneck Djaleu MFK Vyškov MFK Vyškov 2
John Tibar George MFK Vyškov MFK Vyškov 2
Matěj Vopršal SFK Nové Město na Moravě SFK Nové Město na Moravě 2
Marco Arsič MFK Vyškov MFK Vyškov 2
Jakub Řezníček FC Dolní Benešov FC Dolní Benešov 2
Tomáš Adamovský FC Hlučín FC Hlučín 2
Petr Bohun FK Hodonín FK Hodonín 2
Lukáš Duda FC Vratimov FC Vratimov 2
Nikolas Šumský FK Frýdek-Místek FK Frýdek-Místek 2
Daniel Chytil SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříž 2
Ricardo Jose Piňa Mujica SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc 2
Jan Šohaj FK Frýdek-Místek FK Frýdek-Místek 2
Michal Klesa MFK Vyškov MFK Vyškov 2
Jan Kolísek SK Jiskra Rýmařov SK Jiskra Rýmařov 2
Dominik Tomšů FC Hlučín FC Hlučín 2
Martin Opina FK Hodonín FK Hodonín 2
Dominik Pěnička TJ Valašské Meziříčí TJ Valašské Meziříčí 2
Milan Moravec 1. SC Znojmo FK 1. SC Znojmo FK 2
Luboš Zbytovský SFK Nové Město na Moravě SFK Nové Město na Moravě 2
Miroslav Tureček FK mládeže Vysočina Jihlava FK mládeže Vysočina Jihlava 2
Dominik Smékal FC Baník Ostrava FC Baník Ostrava 2
Robin Josefík ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod 2
Daniel Bialek FK Frýdek-Místek FK Frýdek-Místek 2
Kryštof Pospíšil ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod 2
Jiří Kolačný FC Slovan Rosice FC Slovan Rosice 2
Tomáš Masař SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříž 2
Pavel Chalupa SFK Nové Město na Moravě SFK Nové Město na Moravě 2
Marek Flasar ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod 2
Filip Přikryl FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice 2
Michal Vrága ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod 2
Adam Bahounek FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice 2
Radek Sasín FK Hodonín FK Hodonín 2
Michal Bouček FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí 2
Ondřej Seibert SK Uničov SK Uničov 2
Jan Krejčí FC Slovan Rosice FC Slovan Rosice 2
Michal Jeřábek MFK Vyškov MFK Vyškov 2
Lamine Fall FK Blansko FK Blansko 2
Tomáš Dostál FC Hlučín FC Hlučín 2
Vojtěch Heiník FC Hlučín FC Hlučín 2
Radim Šuta FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí 2
Lukáš Lahodný FK Blansko FK Blansko 2
Jan Hromek FK Hodonín FK Hodonín 1
Radek Černý TJ Valašské Meziříčí TJ Valašské Meziříčí 1
Zaire Tobijah Bartley MFK Vyškov MFK Vyškov 1
Ondřej Ficek FC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovice 1
Ghislain Tony Ayissi Abega MFK Vyškov MFK Vyškov 1
Jakub Buchlovský FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice 1
Filip Krula 1. SC Znojmo FK 1. SC Znojmo FK 1
Adam Rychlý FC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovice 1
Martin Gajdoš TJ Valašské Meziříčí TJ Valašské Meziříčí 1
Petr Červenka FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice 1
Aleš Baránek FC Dolní Benešov FC Dolní Benešov 1
Pavel Partl SFK Nové Město na Moravě SFK Nové Město na Moravě 1
Karel Jaroš MFK Vyškov MFK Vyškov 1
Jaroslav Dufek FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí 1
Tomáš Novotný FK Hodonín FK Hodonín 1
Pavel Tobiáš FC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovice 1
Lukáš Kundrátek FC Vratimov FC Vratimov 1
Viktor Rožek SK Spartak Hulín SK Spartak Hulín 1
Jiří Batelka SFK Nové Město na Moravě SFK Nové Město na Moravě 1
Radek Smékal MFK Vyškov MFK Vyškov 1
Pavel Dovhanyuk MFK Vyškov MFK Vyškov 1
Josef Švanda SFK Nové Město na Moravě SFK Nové Město na Moravě 1
Mane Cvijović MFK Vyškov MFK Vyškov 1
Jiří Kovář ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod 1
Jakub Harazin SK Jiskra Rýmařov SK Jiskra Rýmařov 1
Patrik Furmánek TJ Valašské Meziříčí TJ Valašské Meziříčí 1
Vojtěch Dolina ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod 1
Adam Fojtík TJ Valašské Meziříčí TJ Valašské Meziříčí 1
Michael Pochylý ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod 1
Jan Michalec ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod 1
Ondřej Moučka FC Hlučín FC Hlučín 1
Matěj Hýbl FK Frýdek-Místek FK Frýdek-Místek 1
Petr Literák FK Frýdek-Místek FK Frýdek-Místek 1
Lukáš Jaroněk ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod 1
Viktor Žilinský TJ Valašské Meziříčí TJ Valašské Meziříčí 1
Marek David ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod 1
Filip Smrčka FK Blansko FK Blansko 1
Tomáš Vengřinek FK Frýdek-Místek FK Frýdek-Místek 1
Petr Duda SFK Nové Město na Moravě SFK Nové Město na Moravě 1
Lukáš Mareš ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod 1
Adam Fila FC Slovan Rosice FC Slovan Rosice 1
Petr Ošmera SFK Nové Město na Moravě SFK Nové Město na Moravě 1
Tomáš Moravec FC Dolní Benešov FC Dolní Benešov 1
Dušan Dostál SK Uničov SK Uničov 1
Ondřej Pyclík FC Hlučín FC Hlučín 1
Paris Purzitidis SK Uničov SK Uničov 1
Tomáš Gebauer FC Dolní Benešov FC Dolní Benešov 1
Petr Fojtík FK Hodonín FK Hodonín 1
Martin Krejčí FC Dolní Benešov FC Dolní Benešov 1
Petr Zavadil SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříž 1
Radim Plesník FC Hlučín FC Hlučín 1
Martin Hirsch MFK Vyškov MFK Vyškov 1
Robin Štefek FC Hlučín FC Hlučín 1
Martin Vašulka FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice 1
Ladislav Hanuš MFK Vyškov MFK Vyškov 1
Tomáš Pospíšil SK Spartak Hulín SK Spartak Hulín 1
Ladislav Koutek SK Uničov SK Uničov 1
Erik Hradil ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod 1
Dominik Krhut SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříž 1
Roman Vejvoda SK Uničov SK Uničov 1
David Němeček MFK Vyškov MFK Vyškov 1
Tomáš Jeleček SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříž 1
Tomáš Matoušek SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříž 1
listování sezonami
<< 2017/2018 | 2018/2019 | 2019/2020 >>