Historie Moravskoslezské fotbalové ligy

Sezóna 2017/2018

Do Moravskoslezské fotbalové ligy sestoupil z druhé ligy Prostějov. Z divizí postoupili FK Hodonín, TJ Valašské Meziříčí, ČSK Uherský Brod a Jiskra Rýmařov.

Mistrem a postupujícím do druhé ligy se stali fotbalisté Prostějova. Na chvostu tabulky skončila Mohelnice a 1. HFK Olomouc. Zatímco olomoucký klub sestoupil pouze do divize, pád Mohelnice se zastavil až v Přeboru Olomouckého kraje.

Nejlepším střelcem se stal prostějoský Karel Kroupa, který nastřílel 27 branek.

Tabulka MSFLZápasyVRPSkóre (brankový rozdíl)Body
1.  1. SK Prostějov1. SK Prostějov30224479:33 (46)7025
2.  FC Velké MeziříčíFC Velké Meziříčí30193875:49 (26)6015
3.  SK LíšeňSK Líšeň30166863:44 (19)549
4.  SK Hanácká Slavia KroměřížSK Hanácká Slavia Kroměříž301551057:48 (9)505
5.  FC HlučínFC Hlučín301371052:41 (11)461
6.  FK HodonínFK Hodonín301271154:52 (2)43-2
7.  SK Jiskra RýmařovSK Jiskra Rýmařov301261251:61 (-10)42-3
8.  ČSK Uherský BrodČSK Uherský Brod301251336:44 (-8)41-4
9.  MFK VyškovMFK Vyškov301181154:51 (3)41-4
10.  SK Spartak HulínSK Spartak Hulín301251365:60 (5)41-4
11.  SK UničovSK Uničov3010101062:46 (16)40-5
12.  FC Odra PetřkoviceFC Odra Petřkovice301241449:49 (0)40-5
13.  FC Viktoria OtrokoviceFC Viktoria Otrokovice30991245:61 (-16)36-9
14.  TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí301121743:72 (-29)35-10
15.  1. HFK Olomouc1. HFK Olomouc30642039:74 (-35)22-23
16.  FK MohelniceFK Mohelnice30352234:73 (-39)14-31
Tabulka střelců MSFL
Karel Kroupa 1. SK Prostějov 1. SK Prostějov 27
Pavel Simr MFK Vyškov MFK Vyškov 22
Radovan Lokša FC Hlučín FC Hlučín 19
Aleš Krč SK Uničov SK Uničov 19
Jan Silný SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříž 17
Jan Koudelka 1. SK Prostějov 1. SK Prostějov 16
Petr Dolejš FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí 15
Dominik Kraut FC Hlučín FC Hlučín 14
Michal Šrom SK Spartak Hulín SK Spartak Hulín 14
David Pašek SK Líšeň SK Líšeň 12
Tomáš Šupák SK Jiskra Rýmařov SK Jiskra Rýmařov 12
Pavel Jeřábek SK Uničov SK Uničov 11
Lukáš Woitek SK Jiskra Rýmařov SK Jiskra Rýmařov 10
Jan Šteigl 1. SK Prostějov 1. SK Prostějov 9
Daniel Přerovský FC Slovan Rosice FC Slovan Rosice 9
Milorad Dabić 1. HFK Olomouc 1. HFK Olomouc 8
Guy Reteno Elekana FK Blansko FK Blansko 8
Lukáš Motal SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříž 8
Marek Mančík ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod 8
Marián Kovář SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříž 8
Václav Ondřejka FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice 8
Radek Sasín FK Hodonín FK Hodonín 8
David Krška SK Líšeň SK Líšeň 8
Filip Žák FK Blansko FK Blansko 8
Robin Demeter FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí 8
Tomáš Mareš ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod 7
Pavel Ondruška SK Jiskra Rýmařov SK Jiskra Rýmařov 7
Marek Matocha MFK Vyškov MFK Vyškov 7
Martin Neubert SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříž 7
Michal Vrága ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod 7
Tomáš Machálek FK Blansko FK Blansko 7
Michal Dvořáček SK Spartak Hulín SK Spartak Hulín 7
Mario Latocha FC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovice 6
Radim Jurča FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice 6
Patrik Ságner FK Frýdek-Místek FK Frýdek-Místek 6
Martin Vyskočil SK Spartak Hulín SK Spartak Hulín 6
Filip Hruboš ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod 6
Martin Krejčí 1. HFK Olomouc 1. HFK Olomouc 6
Aleš Rus MFK Vyškov MFK Vyškov 6
Martin Foltyn FC Baník Ostrava FC Baník Ostrava 6
Tomáš Komenda SK Uničov SK Uničov 6
Miroslav Gregaň TJ Valašské Meziříčí TJ Valašské Meziříčí 5
Daniel Pospíšil MFK Vyškov MFK Vyškov 5
Martin Výmola TJ Valašské Meziříčí TJ Valašské Meziříčí 5
Denis Frimmel SK Líšeň SK Líšeň 5
Josef Hesek FK Hodonín FK Hodonín 5
Nikolas Tilkeridis FC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovice 5
Jakub Žůrek ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod 5
Daniel Dydowicz FC Hlučín FC Hlučín 5
Jan Hladík FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice 5
Richard David ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod 5
Jaroslav Málek FC Hlučín FC Hlučín 5
Filip Studený MFK Vyškov MFK Vyškov 5
Zdeněk Fládr 1. SC Znojmo FK 1. SC Znojmo FK 5
Šimon Chwaszcz FC Fastav Zlín FC Fastav Zlín 5
Adam Jasenský FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice 5
David Bača SK Uničov SK Uničov 5
Didier Kavumbagu FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice 4
Aleksandar Božović MFK Vyškov MFK Vyškov 4
Tomáš Polách FK Hodonín FK Hodonín 4
Daniel Bojda FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice 4
Oldřich Byrtus FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice 4
Pavel Dovhanyuk MFK Vyškov MFK Vyškov 4
Lubomír Machynek 1. SK Prostějov 1. SK Prostějov 4
Radek Němec SK Jiskra Rýmařov SK Jiskra Rýmařov 4
Marek Šichor TJ Valašské Meziříčí TJ Valašské Meziříčí 4
Zdeněk Šturma FK Hodonín FK Hodonín 4
Tomasz Gomola FC Dolní Benešov FC Dolní Benešov 4
Michal Furik SK Jiskra Rýmařov SK Jiskra Rýmařov 4
Marek Szotkowski FC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovice 4
Jan Fišara FK Mohelnice FK Mohelnice 4
Jakub Ptáček FC Vratimov FC Vratimov 4
Václav Minařík FK Blansko FK Blansko 4
Tomáš Duba SFK Nové Město na Moravě SFK Nové Město na Moravě 4
Jan Ambrozek SK Uničov SK Uničov 4
Lukáš Hapal SK Uničov SK Uničov 4
Michal Minář FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice 4
Eduard Smejkal FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí 4
Ondřej Seibert SK Uničov SK Uničov 4
Erik Hradil ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod 4
Milan Machálek SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříž 4
Tomáš Matoušek SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříž 4
David Komínek FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí 4
Vojtěch Gebert TJ Valašské Meziříčí TJ Valašské Meziříčí 3
Bronislav Otruba SK Spartak Hulín SK Spartak Hulín 3
Pavel Klimpar TJ Valašské Meziříčí TJ Valašské Meziříčí 3
David Píchal 1. SK Prostějov 1. SK Prostějov 3
Roman Holiš FC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovice 3
Viktor Rožek SK Spartak Hulín SK Spartak Hulín 3
Patrik Voleský SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc 3
Jakub Harazin SK Jiskra Rýmařov SK Jiskra Rýmařov 3
Patrik Furmánek TJ Valašské Meziříčí TJ Valašské Meziříčí 3
Dominik Pěnička TJ Valašské Meziříčí TJ Valašské Meziříčí 3
Petr Navrátil SK Jiskra Rýmařov SK Jiskra Rýmařov 3
Ondřej Vintr MFK Vyškov MFK Vyškov 3
Vojtěch Dolina ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod 3
Lukáš Křivánek FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice 3
Luboš Horka 1. HFK Olomouc 1. HFK Olomouc 3
Kamil Kocúr SK Jiskra Rýmařov SK Jiskra Rýmařov 3
Patrik Demeter FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí 3
Adam Fila FC Slovan Rosice FC Slovan Rosice 3
Marek Schmidt 1. HFK Olomouc 1. HFK Olomouc 3
Jiří Kiška FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice 3
Ondřej Paděra FK Blansko FK Blansko 3
Tomáš Okleštěk 1. SC Znojmo FK 1. SC Znojmo FK 3
Lukáš Vychodil FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice 3
Radim Baranek FC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovice 3
Tomáš Langer MFK Vyškov MFK Vyškov 3
Miloš Kriegsmann FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí 3
Michal Suchý FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice 3
Robin Štefek FC Hlučín FC Hlučín 3
Michal Bouček FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí 3
Jan Šimáček FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí 3
Martin Malenovský ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod 3
Jan Krejčí FC Slovan Rosice FC Slovan Rosice 3
Michal Jeřábek MFK Vyškov MFK Vyškov 3
Kristián Hudeczek FC Hlučín FC Hlučín 3
Jiří Dobeš FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice 2
Dmytro Zhykol 1. SK Prostějov 1. SK Prostějov 2
Cheick Sekou Toure MFK Vyškov MFK Vyškov 2
Jakub Malý FK Mohelnice FK Mohelnice 2
Marek Banasik 1. HFK Olomouc 1. HFK Olomouc 2
Jaroslav Hlavsa FK Mohelnice FK Mohelnice 2
Mohamed Tijani MFK Vyškov MFK Vyškov 2
Jakub Slaný FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice 2
Pavel Tobiáš FC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovice 2
Martin Kotůlek FK Mohelnice FK Mohelnice 2
Michal Zapletal SK Líšeň SK Líšeň 2
David Hornich 1. HFK Olomouc 1. HFK Olomouc 2
Šimon Vrána TJ Valašské Meziříčí TJ Valašské Meziříčí 2
Jakub Juráň FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice 2
David Kostka SK Spartak Hulín SK Spartak Hulín 2
Roman Kuba FK Mohelnice FK Mohelnice 2
Dušan Dostál SK Uničov SK Uničov 2
Martin Sus 1. SK Prostějov 1. SK Prostějov 2
Pavel Hloch SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříž 2
Patrik Rubý FC Dolní Benešov FC Dolní Benešov 2
Kryštof Jančík FC Hlučín FC Hlučín 2
Pavel Mezlík FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí 2
Petr Fojtík FK Hodonín FK Hodonín 2
Martin Krejčí FC Dolní Benešov FC Dolní Benešov 2
Radim Plesník FC Hlučín FC Hlučín 2
Patrik Mucha FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí 2
Tomáš Nuc SK Uničov SK Uničov 2
Michal Malý FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice 2
Lucas Serra De Carvalho 1. SC Znojmo FK 1. SC Znojmo FK 2
Petr Žižka FC Hlučín FC Hlučín 2
Ladislav Koutek SK Uničov SK Uničov 2
Marek Neumann FC Hlučín FC Hlučín 2
Dominik Krhut SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříž 2
Martin Blanař ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod 2
Lamine Fall FK Blansko FK Blansko 2
Tomáš Mlýnek FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice 2
Tomáš Dostál FC Hlučín FC Hlučín 2
Lukáš Lahodný FK Blansko FK Blansko 2
Vasilije Martinović 1. HFK Olomouc 1. HFK Olomouc 1
Patrik Stoklasa 1. HFK Olomouc 1. HFK Olomouc 1
Daniel Mikoláš FC Hlučín FC Hlučín 1
Jihe Zhang FK Mohelnice FK Mohelnice 1
David Gabčo FK Hodonín FK Hodonín 1
Jan Wludyka TJ Valašské Meziříčí TJ Valašské Meziříčí 1
Jan Šléška SK Uničov SK Uničov 1
Tomáš Fialka MFK Vyškov MFK Vyškov 1
Tamazi Chargeishvili TJ Valašské Meziříčí TJ Valašské Meziříčí 1
Louis Bennett MFK Vyškov MFK Vyškov 1
Adam Vajdik SK Jiskra Rýmařov SK Jiskra Rýmařov 1
Aleš Starý 1. HFK Olomouc 1. HFK Olomouc 1
Ladislav Čurgali FK Hodonín FK Hodonín 1
Edvard Vasiljev SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříž 1
Daniel Smrček FK Mohelnice FK Mohelnice 1
Petr Čank FK Mohelnice FK Mohelnice 1
Adam Leibl FC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovice 1
Jan Malík SK Líšeň SK Líšeň 1
Tadeáš Spurný 1. HFK Olomouc 1. HFK Olomouc 1
Róbert Piroška SK Jiskra Rýmařov SK Jiskra Rýmařov 1
Ondřej Zavadil SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříž 1
Jan Šulák TJ Valašské Meziříčí TJ Valašské Meziříčí 1
Martin Václavek TJ Valašské Meziříčí TJ Valašské Meziříčí 1
Pavel Škubník SK Spartak Hulín SK Spartak Hulín 1
Zdeněk Horák SK Jiskra Rýmařov SK Jiskra Rýmařov 1
Petr Kutal FK Mohelnice FK Mohelnice 1
Ondřej Berčík SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříž 1
Patrik Chlopek FC Vratimov FC Vratimov 1
Aleš Schuster 1. SK Prostějov 1. SK Prostějov 1
Zdeněk Behan FC Dolní Benešov FC Dolní Benešov 1
Tomáš Praks FC Slovan Rosice FC Slovan Rosice 1
Adam Kebísek FK Frýdek-Místek FK Frýdek-Místek 1
Bronislav Šálek ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod 1
Jiří Furik SK Jiskra Rýmařov SK Jiskra Rýmařov 1
Leoš Švancer FC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovice 1
Martin Opina FK Hodonín FK Hodonín 1
Martin Antl SK Uničov SK Uničov 1
Filip Drozd FK Frýdek-Místek FK Frýdek-Místek 1
Martin Václavík FC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovice 1
Dominik Špavelko FC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovice 1
Tomáš Josl SK Spartak Hulín SK Spartak Hulín 1
Vlastimil Knýř FK Mohelnice FK Mohelnice 1
David Sklenář ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod 1
Adam Fojtík TJ Valašské Meziříčí TJ Valašské Meziříčí 1
Miroslav Tureček FK mládeže Vysočina Jihlava FK mládeže Vysočina Jihlava 1
Jan Michalec ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod 1
Daniel Stratil SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříž 1
Marek Strakoš FC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovice 1
Martin Honiš FC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovice 1
Filip Smrčka FK Blansko FK Blansko 1
Marek David ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod 1
Ondřej Bořil 1. HFK Olomouc 1. HFK Olomouc 1
Erik Sedláček FC Slovan Rosice FC Slovan Rosice 1
Roman Vasiljev SK Uničov SK Uničov 1
Gianpaolo Pezzotti FK Mohelnice FK Mohelnice 1
Michal Skwarczek FC Vratimov FC Vratimov 1
Petr Kirschner 1. SC Znojmo FK 1. SC Znojmo FK 1
Tomáš Zábojník FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice 1
Paris Purzitidis SK Uničov SK Uničov 1
Jakub Massaniec FC Dolní Benešov FC Dolní Benešov 1
Jan Hlavica SK Líšeň SK Líšeň 1
Martin Vokoun FK Mohelnice FK Mohelnice 1
Robin Elšík SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříž 1
Radovan Budín SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříž 1
Jakub Vichta SK Uničov SK Uničov 1
Jiří Oulehla FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice 1
Martin Puža FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí 1
Filip Markovič FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice 1
Martin Hirsch MFK Vyškov MFK Vyškov 1
Adam Bahounek FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice 1
Michal Cupák SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříž 1
Ladislav Hanuš MFK Vyškov MFK Vyškov 1
Michal Vyskočil SK Spartak Hulín SK Spartak Hulín 1
Jakub Svoboda SK Uničov SK Uničov 1
Jaroslav Zlámal SK Spartak Hulín SK Spartak Hulín 1
Roman Vejvoda SK Uničov SK Uničov 1
Tadeáš Zezula FC Slovan Rosice FC Slovan Rosice 1
Jakub Mac FC Hlučín FC Hlučín 1
Tomáš Jeleček SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříž 1
Radim Šuta FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí 1
listování sezonami
<< 2016/2017 | 2017/2018 | 2018/2019 >>