Historie Moravskoslezské fotbalové ligy

Sezóna 2016/2017

V sezoně 2016/2017 se poprvé v historii Moravskoslezské fotbalové ligy stalo, že nepostoupilo žádné mužstvo do druhé ligy. Mistrem se stal Sportovní klub Uničov, postup ale odmítl. Druhé béčko Sigmy Olomouc spolu s béčkem Slovácka a Zlína po sezoně z MSFL odstoupili a následně se účastnili jen Juniorské ligy. Do divize sestoupili Třebíč a nováček z Blanska. Poprvé se v MSFL představila Odra Petřkovice a byla příjemným překvapením. V premiérové sezoně obsadila šesté místo.

Nejlepším střelcem ročníku se stal uničovský útočník Aleš Krč, který vstřelil 23 branek.

Tabulka MSFLZápasyVRPSkóre (brankový rozdíl)Body
1.  SK UničovSK Uničov30189372:29 (43)6318
2.  SK Sigma OlomoucSK Sigma Olomouc30174955:26 (29)5510
3.  FC HlučínFC Hlučín30156944:40 (4)516
4.  SK Hanácká Slavia KroměřížSK Hanácká Slavia Kroměříž301451154:46 (8)472
5.  SK Spartak HulínSK Spartak Hulín30138953:50 (3)472
6.  FC Odra PetřkoviceFC Odra Petřkovice30129952:45 (7)450
7.  FC Velké MeziříčíFC Velké Meziříčí301341368:66 (2)43-2
8.  1. FC Slovácko1. FC Slovácko3010101041:41 (0)40-5
9.  MFK VyškovMFK Vyškov301161345:43 (2)39-6
10.  FC Viktoria OtrokoviceFC Viktoria Otrokovice301141542:65 (-23)37-8
11.  FK MohelniceFK Mohelnice30991238:50 (-12)36-9
12.  1. HFK Olomouc1. HFK Olomouc30981331:52 (-21)35-10
13.  SK LíšeňSK Líšeň301051543:52 (-9)35-10
14.  FC Fastav ZlínFC Fastav Zlín30981353:62 (-9)35-10
15.  HFK TřebíčHFK Třebíč301051544:58 (-14)35-10
16.  FK BlanskoFK Blansko30661831:41 (-10)24-21
Tabulka střelců MSFL
Aleš Krč SK Uničov SK Uničov 23
Jan Silný SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříž 20
Pavel Simr MFK Vyškov MFK Vyškov 18
Tomáš Pospíšil SK Spartak Hulín SK Spartak Hulín 15
Martin Blanař ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod 15
Denis Frimmel SK Líšeň SK Líšeň 14
Robin Demeter FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí 14
Michal Šrom SK Spartak Hulín SK Spartak Hulín 13
Petr Dolejš FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí 12
Lukáš Hapal SK Uničov SK Uničov 11
Tomáš Komenda SK Uničov SK Uničov 11
Petr Kirschner 1. SC Znojmo FK 1. SC Znojmo FK 10
Marek Szotkowski FC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovice 10
Michal Dočekal SFK Nové Město na Moravě SFK Nové Město na Moravě 10
Marek Vavruša FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice 9
Martin Václavík FC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovice 9
Dominik Kraut FC Hlučín FC Hlučín 9
Tomáš Matoušek SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříž 9
David Puškáč FC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovice 8
Patrik Bogner HFK Třebíč HFK Třebíč 8
Robin Elšík SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříž 8
Tomáš Vasiljev 1. FC Slovácko 1. FC Slovácko 8
Radim Baranek FC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovice 8
David Krška SK Líšeň SK Líšeň 8
Jakub Yunis SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc 7
Jindřich Stehlík FK Blansko FK Blansko 7
Kryštof Pospíšil ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod 7
Pavel Mezlík FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí 7
Martin Neubert SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříž 7
Radoslav Juřátek SK Uničov SK Uničov 7
Václav Ondřejka FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice 7
Šimon Chwaszcz FC Fastav Zlín FC Fastav Zlín 7
Tomáš Zajíc FC Baník Ostrava FC Baník Ostrava 6
Marek Schmidt 1. HFK Olomouc 1. HFK Olomouc 6
Pavel Jeřábek SK Uničov SK Uničov 6
Erik Hradil ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod 6
Lukáš Buchvaldek SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc 5
Adam Ševčík SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc 5
Miroslav Král SK Líšeň SK Líšeň 5
Vlastimil Fiala SK Jiskra Rýmařov SK Jiskra Rýmařov 5
Jakub Žůrek ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod 5
Luboš Chloupek SFK Nové Město na Moravě SFK Nové Město na Moravě 5
Vít Mlýnek FC Fastav Zlín FC Fastav Zlín 5
Tomáš Masař SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříž 5
Martin Bzirský FC Vratimov FC Vratimov 5
Jaroslav Málek FC Hlučín FC Hlučín 5
Jakub Ptáček FC Vratimov FC Vratimov 5
Jan Koudelka 1. SK Prostějov 1. SK Prostějov 5
Jan Ambrozek SK Uničov SK Uničov 5
Filip Studený MFK Vyškov MFK Vyškov 5
Michal Sečkář MFK Vyškov MFK Vyškov 5
Eduard Smejkal FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí 5
Daniel Přerovský FC Slovan Rosice FC Slovan Rosice 5
Filip Žák FK Blansko FK Blansko 5
Filip Kubala 1. FC Slovácko 1. FC Slovácko 4
Patrik Voleský SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc 4
David Steiner SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříž 4
Josef Lička MFK Vyškov MFK Vyškov 4
Gevorg Badalyan FC Hlučín FC Hlučín 4
Luboš Horka 1. HFK Olomouc 1. HFK Olomouc 4
Milan Halaška FC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovice 4
Jan Hladík FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice 4
Ondřej Pyclík FC Hlučín FC Hlučín 4
Jan Fišara FK Mohelnice FK Mohelnice 4
Patrik Kasal SK Uničov SK Uničov 4
Lukáš Michna FK Hodonín FK Hodonín 4
Jiří Oulehla FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice 4
Tomáš Machálek FK Blansko FK Blansko 4
Miloš Kriegsmann FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí 4
Vojtěch Heiník FC Hlučín FC Hlučín 4
Radim Šuta FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí 4
Antonín Fantiš FC Fastav Zlín FC Fastav Zlín 3
Precious Idodo Johnson HFK Třebíč HFK Třebíč 3
Petr Kurtin FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice 3
Stanislav Píšek FK Blansko FK Blansko 3
David Levčík FC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovice 3
David Machalík 1. FC Slovácko 1. FC Slovácko 3
Lukáš Křivánek FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice 3
Radek Látal SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc 3
Jakub Heidenreich FK Mohelnice FK Mohelnice 3
Martin Krejčí 1. HFK Olomouc 1. HFK Olomouc 3
Jakub Juráň FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice 3
Petr Ošmera SFK Nové Město na Moravě SFK Nové Město na Moravě 3
Martin Mlýnek FC Fastav Zlín FC Fastav Zlín 3
Tomáš Duba SFK Nové Město na Moravě SFK Nové Město na Moravě 3
Tomáš Nuc SK Uničov SK Uničov 3
Roman Vejvoda SK Uničov SK Uničov 3
Tomáš Jeleček SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříž 3
Adam Jasenský FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice 3
David Bača SK Uničov SK Uničov 3
Ibrahim Benjamin Traore FC Fastav Zlín FC Fastav Zlín 2
Benjamin Tetteh 1. FC Slovácko 1. FC Slovácko 2
Kanghyun Yu 1. FC Slovácko 1. FC Slovácko 2
Devaloix Deutchoua Ngako HFK Třebíč HFK Třebíč 2
Crouz Chidrick Piteu Kamgang 1. FC Slovácko 1. FC Slovácko 2
Richard Vaďura FK Hodonín FK Hodonín 2
Duval Nzembi FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice 2
Jakub Rezek 1. FC Slovácko 1. FC Slovácko 2
Ondřej Ponížil FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice 2
David Pavelka SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříž 2
Velibor Peručica HFK Třebíč HFK Třebíč 2
Robert Bartolomeu FK Blansko FK Blansko 2
Jakub Malý FK Mohelnice FK Mohelnice 2
Jakub Kučera FK Blansko FK Blansko 2
Petr Kutal FK Mohelnice FK Mohelnice 2
Filip Rýdel 1. HFK Olomouc 1. HFK Olomouc 2
David Heřmánek TJ Valašské Meziříčí TJ Valašské Meziříčí 2
Martin Kuncl MFK Vyškov MFK Vyškov 2
Petr Nekuda 1. HFK Olomouc 1. HFK Olomouc 2
Václav Jemelka SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc 2
Dominik Špavelko FC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovice 2
Pavel Postava SK Spartak Hulín SK Spartak Hulín 2
Daniel Pospíšil MFK Vyškov MFK Vyškov 2
Ondřej Šuranský FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice 2
Zdeněk Staněk FC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovice 2
Filip Richter SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc 2
Marc Cyril Bagnon HFK Třebíč HFK Třebíč 2
Martin Matoušek SK Líšeň SK Líšeň 2
Adam Hrdlička FC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovice 2
Lukáš Mareš ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod 2
Patrik Demeter FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí 2
Roman Bala SK Uničov SK Uničov 2
Jan Kotouč SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc 2
Jan Šteigl 1. SK Prostějov 1. SK Prostějov 2
Pavel Chalupa SFK Nové Město na Moravě SFK Nové Město na Moravě 2
Lukáš Vychodil FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice 2
Filip Přikryl FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice 2
Adam Bahounek FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice 2
Marián Kovář SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříž 2
Tomáš Binar SK Uničov SK Uničov 2
Michal Suchý FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice 2
Michal Dvořáček SK Spartak Hulín SK Spartak Hulín 2
Robin Štefek FC Hlučín FC Hlučín 2
Ondřej Buček 1. HFK Olomouc 1. HFK Olomouc 2
Jakub Svoboda SK Uničov SK Uničov 2
Marek Neumann FC Hlučín FC Hlučín 2
Dominik Krhut SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříž 2
Tadeáš Zezula FC Slovan Rosice FC Slovan Rosice 2
Martin Foltyn FC Baník Ostrava FC Baník Ostrava 2
Lamine Fall FK Blansko FK Blansko 2
David Němeček MFK Vyškov MFK Vyškov 2
Tomáš Mlýnek FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice 2
Tomáš Dostál FC Hlučín FC Hlučín 2
Jakub Petr SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc 1
Stanislav Uličný SK Spartak Hulín SK Spartak Hulín 1
Pavel Zifčák SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc 1
Matěj Rozehnal MFK Vyškov MFK Vyškov 1
Tomoyoshi Tsuchiya HFK Třebíč HFK Třebíč 1
Francis Kouassi Kone 1. FC Slovácko 1. FC Slovácko 1
Tomáš Zahradníček SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc 1
Peter Kučera FC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovice 1
Emmanuel Antwi SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc 1
Ondřej Zavadil SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříž 1
Milan Olejník FK Mohelnice FK Mohelnice 1
Štefan Danis SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc 1
Michal Surzyn SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc 1
Jakub Šplíchal FK Blansko FK Blansko 1
Roman Nehyba MFK Vyškov MFK Vyškov 1
Jakub Marek 1. HFK Olomouc 1. HFK Olomouc 1
Lukáš Karásek HFK Třebíč HFK Třebíč 1
Jan Trtílek FC Slovan Rosice FC Slovan Rosice 1
Vojtěch Polášek FC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovice 1
John Macdonald Igbinoba FC Vratimov FC Vratimov 1
Ondřej Kopa FK Mohelnice FK Mohelnice 1
Jan Minx FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice 1
Adam Tkadlec FC Fastav Zlín FC Fastav Zlín 1
Michal Kovář FK Mohelnice FK Mohelnice 1
Oldřich Kostorek 1. HFK Olomouc 1. HFK Olomouc 1
Štěpán Kolařík 1. SC Znojmo FK 1. SC Znojmo FK 1
Petr Vavřík FC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovice 1
Lukáš Koláček FK Blansko FK Blansko 1
Jiří Bernard 1. HFK Olomouc 1. HFK Olomouc 1
Richard Novotný HFK Třebíč HFK Třebíč 1
Josef Ferko FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice 1
Daniel Stratil SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříž 1
Nikola Višněvský FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice 1
Ondřej Bačo FC Fastav Zlín FC Fastav Zlín 1
Martin Honiš FC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovice 1
Arutjun Ovsepjan SK Líšeň SK Líšeň 1
Jakub Swiech SK Uničov SK Uničov 1
Václav Látal SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříž 1
Pavel Galvas FC Hlučín FC Hlučín 1
Erik Vinkler FK Hodonín FK Hodonín 1
Tomáš Netopil SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříž 1
Dušan Dostál SK Uničov SK Uničov 1
Tomáš Strašák SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříž 1
Paris Purzitidis SK Uničov SK Uničov 1
Jan Hlavica SK Líšeň SK Líšeň 1
Tomáš Okleštěk 1. SC Znojmo FK 1. SC Znojmo FK 1
Kryštof Jančík FC Hlučín FC Hlučín 1
Martin Vokoun FK Mohelnice FK Mohelnice 1
Radim Michálek TJ Valašské Meziříčí TJ Valašské Meziříčí 1
Marek Matocha MFK Vyškov MFK Vyškov 1
Jaroslav Laciga SK Spartak Hulín SK Spartak Hulín 1
Václav Minařík FK Blansko FK Blansko 1
Radovan Budín SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříž 1
Jakub Vichta SK Uničov SK Uničov 1
Filip Markovič FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice 1
Michal Minář FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice 1
Radek Sasín FK Hodonín FK Hodonín 1
Michal Bouček FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí 1
Jan Šimáček FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí 1
Michal Cupák SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříž 1
Ladislav Hanuš MFK Vyškov MFK Vyškov 1
Petr Žižka FC Hlučín FC Hlučín 1
Tomáš Dekleva FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice 1
Ladislav Koutek SK Uničov SK Uničov 1
Jaroslav Zlámal SK Spartak Hulín SK Spartak Hulín 1
Martin Malenovský ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod 1
Milan Machálek SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříž 1
Jan Krejčí FC Slovan Rosice FC Slovan Rosice 1
Michal Jeřábek MFK Vyškov MFK Vyškov 1
Kristián Hudeczek FC Hlučín FC Hlučín 1
Lukáš Lahodný FK Blansko FK Blansko 1
David Komínek FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí 1
listování sezonami
<< 2015/2016 | 2016/2017 | 2017/2018 >>